Czasami naprawdę bardzo nie chcesz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Przerwa na herbatkę
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2016, 12:42
O, wypadł ESC... Założę się, że ta klawiatura należała wcześniej do Leopolda
Odpisz
7 marca 2016, 16:25
Czy mi się wydaje że zamiast klawiszu Esc jest buźka Vadera ?
Odpisz
7 marca 2016, 16:25
bo jest
Odpisz
8 marca 2016, 14:06
@RussiaBall: Tak wiem ale ciekawe dlaczego ...
Odpisz
8 marca 2016, 22:03
no właśnie?
Odpisz
8 marca 2016, 14:35
...To jest GENIALNE.
Odpisz
8 marca 2016, 06:55
fajny sposób ogólnie, spróbuję
Odpisz
8 marca 2016, 06:54
fajny sposób ogółem sprubuje
Odpisz
7 marca 2016, 16:44
Jak można żyć bez Esc, f1, f2... Lub ~,1,2...?
Odpisz
7 marca 2016, 16:51
@Fina258: nie można żyć bez awsd
Odpisz
7 marca 2016, 17:19
@kubczakof: Ale tamto jest bardzo przydatne a bez wsad można żyć.
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2016, 17:23
@Fina258: Tylko Esc i cyfry są przydatne z tego co wymieniłeś. (A oba są na tej klawie.)
Odpisz
7 marca 2016, 18:23
@Fina258: nie można żyć bez strzałek, wasd, Esc (bo jak wejdziemy w menu do mc): nie to że jestem fanem MC
Odpisz
8 marca 2016, 06:41
@Fina258: "efy" przydają się w grach i w necie :O
Odpisz
8 marca 2016, 06:16
Już od kilku miesięcy w taki sposób jem chipsy, żeby niczego nie uje**ć ;-;
Odpisz
7 marca 2016, 22:04
i tak bedzie brudna
Odpisz
7 marca 2016, 21:23
E tam, chęć wylizywania palców z okruszków chrupek i chipsów u mnie by zwyciężyła.
Odpisz
7 marca 2016, 17:38
Moja to 2 zalania przeżyła...
Odpisz
7 marca 2016, 17:32
Oraz mordy Vader'a.
Sku*wiel nie miał dobrego dnia; najpierw umarł, a potem jego potomek używa go jako Senpai Shrine'a.
Odpisz
7 marca 2016, 17:08
ta klawiatura nie ma kilku klawiszy
a jeden z nich przypomina Dartha Vadera
Odpisz
7 marca 2016, 16:58
Odwrotnie te pałeczki!
Odpisz
7 marca 2016, 16:04
Czy mi się wydaje, czy te chrupki nie powinny być w NIEBIESKIM opakowaniu?
Odpisz
7 marca 2016, 16:04
@LifeToLife: To jest wersja ostra w Polsce takich nie ma ale jest miedzy innymi w USA
Odpisz
7 marca 2016, 16:08
@Lacostep: O, nie miałam pojęcia, dziękuję. ^^
Odpisz
7 marca 2016, 16:39
@LifeToLife: prosze :*
Odpisz
7 marca 2016, 16:58
@LifeToLife: masz rację
Odpisz
7 marca 2016, 16:57
Jezu nie normalne
Odpisz