Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

10 marca 2016, 12:42

O, wypadł ESC... Założę się, że ta klawiatura należała wcześniej do Leopolda

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2016, 16:25

Czy mi się wydaje że zamiast klawiszu Esc jest buźka Vadera ?

Avatar RussiaBall

7 marca 2016, 16:25

bo jest

Avatar
Konto usunięte

8 marca 2016, 14:06

@RussiaBall: Tak wiem ale ciekawe dlaczego ...

Avatar
foxythepirate12

8 marca 2016, 22:03

no właśnie?

Avatar Yashire

8 marca 2016, 14:35

...To jest GENIALNE.

Avatar pokasowe

8 marca 2016, 06:55

fajny sposób ogólnie, spróbuję

Avatar pokasowe

8 marca 2016, 06:54

fajny sposób ogółem sprubuje

Avatar Fina258

7 marca 2016, 16:44

Jak można żyć bez Esc, f1, f2... Lub ~,1,2...?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

7 marca 2016, 18:23

@Fina258: nie można żyć bez strzałek, wasd, Esc (bo jak wejdziemy w menu do mc): nie to że jestem fanem MC

Avatar konbed

8 marca 2016, 06:41

@Fina258: "efy" przydają się w grach i w necie :O

Avatar JustPlayGames

8 marca 2016, 06:16

Już od kilku miesięcy w taki sposób jem chipsy, żeby niczego nie uje**ć ;-;

Avatar Fukomat

7 marca 2016, 22:04

i tak bedzie brudna

Avatar Broski

7 marca 2016, 21:23

E tam, chęć wylizywania palców z okruszków chrupek i chipsów u mnie by zwyciężyła.

Avatar Windows_10

7 marca 2016, 17:38

Moja to 2 zalania przeżyła...

Avatar PolandbaII

7 marca 2016, 17:32

Oraz mordy Vader'a.
Sku*wiel nie miał dobrego dnia; najpierw umarł, a potem jego potomek używa go jako Senpai Shrine'a.

Avatar seba263

7 marca 2016, 17:08

ta klawiatura nie ma kilku klawiszy
a jeden z nich przypomina Dartha Vadera

Avatar Kideu

7 marca 2016, 16:58

Odwrotnie te pałeczki!

Avatar LifeToLife

7 marca 2016, 16:04

Czy mi się wydaje, czy te chrupki nie powinny być w NIEBIESKIM opakowaniu?

Avatar Lacostep

7 marca 2016, 16:04

@LifeToLife: To jest wersja ostra w Polsce takich nie ma ale jest miedzy innymi w USA

Avatar LifeToLife

7 marca 2016, 16:08

@Lacostep: O, nie miałam pojęcia, dziękuję. ^^

Avatar Lacostep

7 marca 2016, 16:39

@LifeToLife: prosze :*

Avatar agit3

7 marca 2016, 16:58

@LifeToLife: masz rację

Avatar agit3

7 marca 2016, 16:57

Jezu nie normalne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Przerwa na herbatkę

To się nie może nie udać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka