Wydałem sporo kasy na sprzęt do nagrywania filmów na Youtube
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Należy się za piękne oczy
Dobrze czasem się oderwać
To by wystarczyło
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2016, 10:09
Odpisz
25 stycznia 2018, 07:50
@LordPSP: watermark
Odpisz
9 kwietnia 2016, 07:01
I know that feel bro...
*wstawia mema*
Odpisz
3 marca 2016, 11:39
Ja na internetach się bym nie wstydził, a w realu tak .-. bo w internecie ludzie są pewniejsi siebie, ale i tak mam wooden pc, który gra w minecrafta na 5 fpsach
Odpisz
3 marca 2016, 16:24
@kubczakof: 5 fps? ._. grasz w gry na pralce?
Odpisz
3 marca 2016, 16:27
@Krzyniu: Mikrofalówce, na pralce jest 7
Odpisz
3 marca 2016, 20:16
@Krzyniu: na kłodzie
Odpisz
3 marca 2016, 17:25
ja: chce zeby moje filmiki ogladaly osoby +14
kolega: aha i dlatego nagrywasz lego?
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2016, 16:14
Ale jest Pan Adminem.
Wymyśli Pan coś
Odpisz
3 marca 2016, 15:49
Wydałem hajs na sprzęt do wiedźmina 3,teraz nie mam pinionszkuf na wiedźmna
Odpisz
3 marca 2016, 11:59
Jak tylko nie chcę pokazywać twarzy.
Odpisz
3 marca 2016, 11:36
Daj ogłoszenie że będzsz nagrywał innych którzy chcą być na youtube a nie mają własnego sprzętu. Będziesz zarabiał i możesz sobie zastrzec że Twoje nazwisko jako operatora pojawi się w opisie pod filmikiem.
Odpisz
3 marca 2016, 10:11
o to problem większość ludzi:
mają za**bisty sprzęt ale nic z nim nie robią;-;.
Odpisz