Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sssstttt

14 sierpnia 2023, 21:04

500x12x18
Wincyj lykko.

Avatar Pierwsi

14 marca 2016, 10:08

Najgorsze, że za kilkanaście lat dzieci będą miały takie rozkminy ;-;

Avatar kasjan132pl

Edytowano - 14 marca 2016, 22:32

@Pierwsi: żarty w podstawówce za 10 lat "twoja stara urodziła cię tylko dla 500 zł "

Avatar przemo192

29 lutego 2016, 19:53

gorzej mają dzieciaki pewnej nauczycielki co do telewizji napisała że pieniądze należą się tym co mają pieniądze, zarabiała 3000 zł a chciała jeszcze więcej...skoro chciała 500 zł na dziecko to na co wydawała tamte pieniądze?!

Avatar rosyn

29 lutego 2016, 19:55

@przemo192: Na dildo...

Avatar ozi12

29 lutego 2016, 19:55

@rosyn: a po co wydawać hajs na dildo skoro wszystko może być dildo?

Avatar Mijak

14 marca 2016, 16:47

@ozi12: Bo może nie jest wystarczająco odważna

Avatar ozi12

14 marca 2016, 16:56

@Mijak: więc skoro nie jest wystarczająco odważna to dildo nie jest dildem. wiec w sumie czym jest? po co istnieje? jaki ma cel? czy w ogóle ma jakiś cel? czy w ogóle ono powinno żyć? to samo można powiedzieć o wielu ludziach.

Avatar Mijak

14 marca 2016, 18:51

@ozi12: Używanie niektórych rzeczy jako dildo wymaga mniej odwagi, niż innych.
Ale na pozostałe pytania odpowiedzi nie znam.

Avatar Palauball

14 marca 2016, 17:55

Ten uczuć kiedy jesteś starszym bliźniakiem

Avatar Darth__Vader

14 marca 2016, 15:12

na ten moment chyba nikt nie ma takiej rozkminy

Avatar Kuriozalny_

14 marca 2016, 10:32

500 zł na dziecko? Praca w toku... planowany koniec za 9 miesięcy.. (Większość polaków gdy dowiedzieli się o tym...)

Avatar Hiass

Edytowano - 29 lutego 2016, 19:45

Uważajcie, bo będzie jak kiedyś u nas. Najpierw wprowadzą wam program pomocowy dla rodzin, a jak to nie poskutkuje to będziecie bulić kary za nieposiadanie dzieci...

Avatar KingsMax

29 lutego 2016, 19:56

@Hiass: Gdzie mieszkasz, nie znam się na polityce w innych krajach.

Avatar
Konto usunięte

29 lutego 2016, 19:58

@Hiass:
Kary? No to już jest przegięcie. I to jeszcze w tak biednym kraju...Nic tylko wam współczuć.

Avatar Hiass

1 marca 2016, 14:57

@KingsMax:
Jestem z Rumunii, ale już tam nie mieszkam. Zresztą mówiłem tu o dosyć dawnych sprawach, teraz sporo się u nas pozmieniało.

Avatar fufon

1 marca 2016, 00:21

Dobrze piszesz jak na płód/ noworodka.

Avatar DDGKeu

29 lutego 2016, 19:55

Ta zdobędą 500 złotych a stracą 200000 tys rozłożone w okresie twojego dorastania

Avatar KacperUE

29 lutego 2016, 19:53

aha..a pierwsze dziecko nie dostanie 500 zł(z 500+) ;_;

Avatar
Konto usunięte

29 lutego 2016, 19:43

No ale ok. 90 tys. Twoje... o ile je w ogóle zobaczysz... jak pieniądze z komuni.

Avatar Fox__

29 lutego 2016, 19:41

Wstaw to za jakieś 12 lat, to może zdobędziesz więcej ocen.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Zdeklasowani znowu

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka