Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Zdeklasowani znowu
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2023, 21:04
500x12x18
Wincyj lykko.
Odpisz
14 marca 2016, 10:08
Najgorsze, że za kilkanaście lat dzieci będą miały takie rozkminy ;-;
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2016, 22:32
@Pierwsi: żarty w podstawówce za 10 lat "twoja stara urodziła cię tylko dla 500 zł "
Odpisz
29 lutego 2016, 19:53
gorzej mają dzieciaki pewnej nauczycielki co do telewizji napisała że pieniądze należą się tym co mają pieniądze, zarabiała 3000 zł a chciała jeszcze więcej...skoro chciała 500 zł na dziecko to na co wydawała tamte pieniądze?!
Odpisz
29 lutego 2016, 19:55
@przemo192: Na dildo...
Odpisz
29 lutego 2016, 19:55
@rosyn: a po co wydawać hajs na dildo skoro wszystko może być dildo?
Odpisz
14 marca 2016, 16:47
@ozi12: Bo może nie jest wystarczająco odważna
Odpisz
14 marca 2016, 16:56
@Mijak: więc skoro nie jest wystarczająco odważna to dildo nie jest dildem. wiec w sumie czym jest? po co istnieje? jaki ma cel? czy w ogóle ma jakiś cel? czy w ogóle ono powinno żyć? to samo można powiedzieć o wielu ludziach.
Odpisz
14 marca 2016, 18:51
@ozi12: Używanie niektórych rzeczy jako dildo wymaga mniej odwagi, niż innych.
Ale na pozostałe pytania odpowiedzi nie znam.
Odpisz
14 marca 2016, 17:55
Ten uczuć kiedy jesteś starszym bliźniakiem
Odpisz
14 marca 2016, 15:12
na ten moment chyba nikt nie ma takiej rozkminy
Odpisz
14 marca 2016, 10:32
500 zł na dziecko? Praca w toku... planowany koniec za 9 miesięcy.. (Większość polaków gdy dowiedzieli się o tym...)
Odpisz
Edytowano - 29 lutego 2016, 19:45
Uważajcie, bo będzie jak kiedyś u nas. Najpierw wprowadzą wam program pomocowy dla rodzin, a jak to nie poskutkuje to będziecie bulić kary za nieposiadanie dzieci...
Odpisz
29 lutego 2016, 19:56
@Hiass: Gdzie mieszkasz, nie znam się na polityce w innych krajach.
Odpisz
29 lutego 2016, 19:58
@Hiass:
Kary? No to już jest przegięcie. I to jeszcze w tak biednym kraju...Nic tylko wam współczuć.
Odpisz
1 marca 2016, 14:57
@KingsMax:
Jestem z Rumunii, ale już tam nie mieszkam. Zresztą mówiłem tu o dosyć dawnych sprawach, teraz sporo się u nas pozmieniało.
Odpisz
1 marca 2016, 00:21
Dobrze piszesz jak na płód/ noworodka.
Odpisz
29 lutego 2016, 19:55
Ta zdobędą 500 złotych a stracą 200000 tys rozłożone w okresie twojego dorastania
Odpisz
29 lutego 2016, 19:53
aha..a pierwsze dziecko nie dostanie 500 zł(z 500+) ;_;
Odpisz
29 lutego 2016, 19:43
No ale ok. 90 tys. Twoje... o ile je w ogóle zobaczysz... jak pieniądze z komuni.
Odpisz
29 lutego 2016, 19:41
Wstaw to za jakieś 12 lat, to może zdobędziesz więcej ocen.
Odpisz