Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kapitan_Jack_Sparrow

1 marca 2016, 18:44

A gdyby tak zrobić jejową wersję Oscarów? Rozdawali by w kategoriach np. Największe doświadczenie lub, najlepszy użytkownik albo najpoważniejszy użytkownik? Co by się stało na jeja?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 marca 2016, 18:46

@Kapitan_Jack_Sparrow: Nigdy nie zostałby mi ten Oscar podarowany :')

Avatar jarek200211

1 marca 2016, 18:48

@Kapitan_Jack_Sparrow: Na jeja by się stała katastrofa, bo pewnie milion dziecio-użytkowników by rozpaczało "A CZEMU MNI NI MA?!?!? ;;;;;;;CCCCC"

Avatar psychiccat

1 marca 2016, 18:49

@Kapitan_Jack_Sparrow: Ja wtedy żadnego bym nie miała. Nikt mnie nie kojarzy i jestem cholernie dziecinna.

Avatar CukiereczeQ

1 marca 2016, 18:51

@Kapitan_Jack_Sparrow: Dostałabym w kategorii "Najdziwniejsza użytkowniczka" ;-;

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2016, 18:52

@Kapitan_Jack_Sparrow: Byłoby za bycie chorym poyebem i zbokiem? Wygrałem

Avatar Kapitan_Jack_Sparrow

1 marca 2016, 19:00

Na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ja się tego nie podejmę, nie mam zdolności graficznych...

Avatar YFYDB

1 marca 2016, 22:05

@Kapitan_Jack_Sparrow: Dostałabym w kategorii - najlepsza idiotka.

Avatar GetRekt_MLG

2 marca 2016, 07:02

@Kapitan_Jack_Sparrow: A może głosowanie jak w amerykańskich szkołach np. śmieszek, mądry itd.
:D

Avatar TrueStoryGuy

15 marca 2018, 18:30

@Kapitan_Jack_Sparrow: Ja tam popieram ten pomysł. Niech się dziecka biją o to.

Avatar PonczekBonczek

1 marca 2016, 20:06

Z jakiego to filmu ?

Avatar Kuziemek

1 marca 2016, 20:38

@PonczekBonczek: Z Incepcji

Avatar PonczekBonczek

1 marca 2016, 23:50

@Kuziemek: Dzięki

Avatar LeonardoDicaprio

1 marca 2016, 18:55

Nadal nie mogę w to uwierzyć..

Avatar Anrikayak

Edytowano - 1 marca 2016, 18:26

Tak bo już go zgubiłeś..

Avatar Isgaroth

Edytowano - 1 marca 2016, 18:21

Gdy widzę kolejny mem z oskarem Di Caprio.

Avatar VexPL

1 marca 2016, 18:20

Czemu na 2. obrazku Leo wygląda, jakby był wydrukowany na papierze? xD

Avatar
Aryman

1 marca 2016, 18:17

Internet mnie zadziwia łatwością z jaką w miarę śmieszne memy potrafi zmienić w zwykły spam.

Avatar gobo333

1 marca 2016, 18:09

Ludzie! Bóldupiliście się, że Leonardo nie dostawał Oscara, nagrody, która dawno straciła swój prestiż, ale kiedy dostaje Oscara, nadal krytykujecie akademię. Ile można?

Avatar Kadzio

1 marca 2016, 18:08

Rzygam już tymi memami, szczególnie takim gównem.

Avatar CapitainObvious

1 marca 2016, 18:07

Chciałbym wiedzieć czy ktokolwiek kto to oceniał widział film ,,incepcja" bo według mnie obrazek dobry (nie licząc spamu o tym aktorze) a ocena słaba :D.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Płać pan

To będzie bolało

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Pilne

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka