Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zaufaj mi, nie znam się na tym
A, okej
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2019, 12:55
Odpisz
2 kwietnia 2018, 18:47
tfe
Odpisz
15 marca 2016, 17:15
Nie lubię Oreo.
Odpisz
15 marca 2016, 17:20
@dustin2001: ja też nie lubię jest dziwne w smaku moim zdaniem
Odpisz
15 marca 2016, 17:22
@aniela100: Ludzie się tak zachwalają i pragną, a ja nie wiem, o co chodzi...
Odpisz
15 marca 2016, 17:29
@dustin2001: bo to oreo jest niby takie modne i chyba dlatego się nim zachwycają
Odpisz
15 marca 2016, 18:10
@aniela100: Mi tam smakuje.
Odpisz
16 marca 2016, 02:52
@aniela100: Biały krem w oreo jest uzależniający dlatego ludzie to uwielbiają ja mam tego farta że nie uzależniam się od Jedzenia/Napoji oraz luksusowych produktów(Papierosy itd).
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:02
@dustin2001:
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:48
@Maszterek583: Nonkomformizm.
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:49
@dustin2001:
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:54
@Maszterek583: Nonkonformizm – postawa krytyczna wobec zasad, zachowań i norm społecznych, grupowych, przeciwstawiająca im własny system wartości, przeciwieństwo konformizmu. Potocznie rozumiany nonkonformizm cechuje te jednostki, które nie poddają się społecznej presji i żyją w zgodzie z własnymi przekonaniami.
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:01
@dustin2001:
Odpisz
15 lipca 2016, 00:20
Mój kuzyn
Odpisz
15 marca 2016, 17:03
Odpisz
15 marca 2016, 17:02
pizzoreo
Odpisz
15 marca 2016, 15:49
,,MOERO,, ;-;
Odpisz
15 marca 2016, 15:57
@mante: MOREO MOREO...
Odpisz
15 marca 2016, 16:56
@mante: Kuroko cśśś *Midorima przykłada palca do ust Kuroko*
Odpisz
15 marca 2016, 16:00
Dla mnie Oreo to podróba hitów-nie wiem co było pierwsze, ale taka jest moja opinia...
Odpisz
15 marca 2016, 16:06
@SuperOutaku: Hity najlepsze X3
Odpisz
15 marca 2016, 16:21
@SuperOutaku: Twój komentarz był by bez sensu.
Odpisz
15 marca 2016, 16:23
@YouVlog: Dlaczego Niby?!
Odpisz
15 marca 2016, 16:35
@SuperOutaku: To czy jest coś podróbą nie zależy od opinii.
Odpisz
15 marca 2016, 16:39
@Timix: Moja opinia jest taka, że oreo jest podróbom hitów!! Gdybym wiedział na pewno... to bym nie nazwał tego opinią .
Odpisz
15 marca 2016, 16:46
@SuperOutaku: Chyba, że użyłem złego synonimu. moim zdaniem, uważam,że oreo jest podróbą hitów.
Odpisz
16 marca 2016, 07:34
@SuperOutaku: Zeżarło mi prawie cały komentarz ;_;.
Odpisz
16 marca 2016, 15:36
@YouVlog: Brawo :_:
Odpisz
15 marca 2016, 15:58
Zakochałem się w kolejnej rzeczy ;v
Odpisz
15 marca 2016, 15:52
Ja tego nie pragnę, ja tego potrzebuję!
Odpisz
19 marca 2016, 10:36
@Dertboj: Nie ma jak to zamienić słowo ,, nie chcę" z słowem ,, pragnę".
Odpisz
15 marca 2016, 15:48
ciężkie oddychanie
Odpisz
1 marca 2016, 19:00
Nie lubię Oreo :/
Odpisz
1 marca 2016, 19:47
piona
Odpisz
15 marca 2016, 15:03
-Napisz, że czegoś nie lubisz.
-*8 użytkowników nie zgadza się z Twoją opinią*
-Widać, że na Jeja lepiej wiedzą co lubisz, a co nie.
Odpisz
15 marca 2016, 15:33
Ale oni nie hejtują, bo nie podoba im się czyjeś zdanie, a dlatego, że się z nim nie zgadzają. Po to służą czerwone strzałki. (Nie zgadzasz się z opinią wyrażoną w komentarzu).
Odpisz
15 marca 2016, 17:05
Każdy ma prawo do opinii. Dla mnie są ok. Tak samo jak nie można nikogo zmuszać do nutelli milki itp.
Odpisz
15 marca 2016, 17:58
@CEzikMaj: A czy ja sie o coś wykłócam? Szczerze to mam gdzieś kto co lubi. Ja jedynie napisałam komentarz do obrazka.
Odpisz
16 marca 2016, 14:48
@sylwon1234: Wiem, ale Ona pisze, że ONA nie lubi, więc nie zgadzając się z opinią wyrażona w komentarzu nie zgadzają się z tym, że ONA nie lubi Oreo.
Odpisz
16 marca 2016, 15:32
Nie zgadzają się z opinią. To, że ona ma takie zdanie a nie inne nie ma znaczenia.
Odpisz
16 marca 2016, 15:34
@sylwon1234: Och, racja.
Odpisz
1 marca 2016, 21:25
Czy jestem jedyny który nie lubi oreo? :/
Odpisz
1 marca 2016, 23:25
@bionic2000: Ja też nie lubie :/
Odpisz
1 marca 2016, 21:10
i don't like it... I LOVE IT LOVE IT LOVE IT! O-oh.... a potem na siłkę hy hyh
Odpisz
1 marca 2016, 20:06
A później się turlaj na siłownię...
Odpisz