Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zdeklasowani znowu
Młodzi gniewni
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2022, 05:57
I tak nie wyjadą
Odpisz
13 kwietnia 2012, 14:41
4/5
Odpisz
13 sierpnia 2011, 20:07
powodzenia :P
Odpisz
11 marca 2011, 06:23
no tak wykopali dziure i samsochodem wjechali
Odpisz
23 lipca 2009, 23:39
a wystarczyła tylko skrobaczka do szyb xD 5/5
Odpisz
20 lipca 2009, 08:55
jeszcze chwila a sobie iglo wybudują heh 4/5
Odpisz
19 lipca 2009, 16:02
Niezłe xD .5.
Odpisz
18 lipca 2009, 21:47
jestem ciekaw gdzie to jest i kiedy 2,5m śniegu O_O 5/5
Odpisz
18 lipca 2009, 12:26
5/5 !!! xP
Odpisz
18 lipca 2009, 12:22
lol 3/5
Odpisz
18 lipca 2009, 11:53
odwalili kawał dobrej roboty xD 5/5
Odpisz
18 lipca 2009, 10:28
xD
Odpisz
18 lipca 2009, 10:24
A tam obok drugi zaśnieżony samochód stoi...4/5
Odpisz
18 lipca 2009, 09:50
nawet fajne 4/5
Odpisz
18 lipca 2009, 09:43
O jee . !
Alle śnieegu ;pp
4/5^^.
Odpisz