Podziemny dom w Szwajcarii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
To musiało być męczące
Fajnie że odpowiedzieli
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Cóż za brak szacunku
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2016, 19:10
teletubies! teletubies! XD normalnie teletubisie a nie ludzie XD
Odpisz
14 marca 2016, 00:38
W8tamy w Shire panie Baggins. Za hajs podjumany pewnemu Smaugowi unowoczesniliśmy pańską norę. Życzymy miłego wypoczynku.
Odpisz
13 marca 2016, 22:53
Nowoczesny Bag End
Odpisz
13 marca 2016, 21:16
Mieszkał bym
Odpisz
13 marca 2016, 19:44
TELETUBISIE EVOLUTION!
Odpisz
13 marca 2016, 17:06
Nie wydaje się dziwne że w tak małej dziuże jest jest dom.
Odpisz
13 marca 2016, 16:56
było
Odpisz
13 marca 2016, 16:17
Shut up and take my money.
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2016, 15:37
Wygląda jak majestatyczny Photoshop... .-.
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2016, 15:25
domek teletubisiów w alternatywnej rzeczywistości
Odpisz
13 marca 2016, 14:59
to już było
Odpisz
13 marca 2016, 14:53
Chce taki! It's beautiful!
Odpisz
3 marca 2016, 21:36
Mnie tylko ciekawi jak on kosi trawę przy płocie - nożyczkami?
Odpisz
13 marca 2016, 14:44
@Lord666666: albo kosą
Odpisz
13 marca 2016, 14:25
Mieszkałbym
Odpisz
13 marca 2016, 14:01
in a hole in the ground there lived a Szwajcar
Odpisz