Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2016, 18:00
Czy ja jedyny nie gram w pokemony?
Odpisz
14 marca 2016, 22:04
@marcin12321: tak
Odpisz
14 marca 2016, 22:11
@marcin12321: Nie.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 16:24
@marcin12321: tak
Odpisz
22 grudnia 2016, 13:24
@SebastieX: infernape to kał
Odpisz
24 grudnia 2016, 01:53
lepiej ci?
Odpisz
24 grudnia 2016, 08:28
@SebastieX: tak
Odpisz
3 czerwca 2017, 14:12
Charizard to...nie nie mogę tego powiedzieć
Odpisz
3 czerwca 2017, 14:36
@arenak1111: charizard jest slabszy od flareona
Odpisz
4 lipca 2017, 00:56
No chyba ku*wa w Pokemon GO
Odpisz
4 lipca 2017, 09:17
@arenak1111: Pokemon GO to nie gra z kanonu
Odpisz
4 lipca 2017, 23:21
Wiem, ale Charizard z dobrym movesetem to najgorszy koszmar każdego Flareona i innego gówna
Odpisz
5 lipca 2017, 07:57
@arenak1111: Aha
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:59
ahhh...
Odpisz
14 marca 2016, 16:16
Szkoda że nie ma emulatora do 3DS bo tez bym miał komplet gier XD
Odpisz
14 marca 2016, 16:50
@TheGreatcat: I bardzo dobrze, że go nie ma... 800zł w piździec bym miał wydane.
Odpisz
5 października 2016, 16:24
@TheGreatcat: jest citra emulator ^^
Odpisz
14 września 2016, 10:57
przydałby sie advance.
Odpisz
26 marca 2016, 16:02
czemu ja tego nie mam :(((
Odpisz
15 marca 2016, 07:47
Ziom za ile sprzedasz 3DS
Odpisz
4 marca 2016, 13:49
Nadal mam Gameboy kolor
Odpisz
14 marca 2016, 20:18
@Jasnowidz: witam w klubie
Odpisz
14 marca 2016, 17:53
chciała bym żyć w tamtych czasach...
Odpisz
14 marca 2016, 20:16
@wampirra107: "łał! chciałabym kupić gameboya drożej niż mogę teraz." a przy okazji: tu jest 3DS
Odpisz
4 marca 2016, 13:28
Szarapentejkmajmanej!
Odpisz
14 marca 2016, 16:16
A okej, czekaj co ?
Odpisz
14 marca 2016, 16:53
Nie sprzedadzą tego <3
Odpisz
14 marca 2016, 17:18
Shut up and ta je my money (jest taki Mem).
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2016, 17:17
*tu był zje**ny komentarz*
Odpisz
14 marca 2016, 16:18
Pokemony rządzą!!
Odpisz
14 marca 2016, 16:06
lubie Pokemon emerald :1
Odpisz
14 marca 2016, 16:05
Nintendo master race!
Odpisz
4 marca 2016, 15:20
znowu nie ma mega ruby
Odpisz
4 marca 2016, 14:59
Mom, please
Odpisz