Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2016, 21:18
ej...zaraz... te rzeki na środku wyglądają jak swastyka!
Odpisz
31 marca 2017, 20:34
@biedronka5: to ta twoja swastyka jest pijana panie adolf :-/
Odpisz
1 kwietnia 2016, 15:01
już od dawna wiedzieliśmy ;-;
Odpisz
16 marca 2016, 19:21
Oj przejdzie. O ile Bo**dar nie ma focha xD
Odpisz
31 marca 2016, 18:08
@PanPomidor: Przeszło
Odpisz
31 marca 2016, 22:52
@PanPomidor: Siema Pomidor! Ja być misterełę pomarańczełę
Odpisz
1 kwietnia 2016, 13:38
miło mi
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2016, 09:34
Powiedzmy że to Kyrat sprzed 10,000 lat p.n.e
(Nie czepiajmy się tego,że akcja FC Primal jest w środkowej Europie, wiecie wędrówki kontynentów i te sprawy)
Odpisz
1 kwietnia 2016, 08:42
Jakos mi sie niezbtt podobaja te nowe FarCry'ie.
3-ka byla najlepsza
Odpisz
1 kwietnia 2016, 02:26
Połowa mapy z 4*
Odpisz
31 marca 2016, 22:05
jubisoft łot ar ju dółin ?!?! A tak btw. primal nie jest wcale zły. tylko się szybko może znudzić i ma zmowę z nVidią....
Odpisz
31 marca 2016, 20:36
przypadek? nie sądzę
Odpisz
31 marca 2016, 19:11
Primal dzieje się w Europie środkowej.
Odpisz
3 marca 2016, 18:17
10 000 lat kształtowania terenu zrobiło swoje.
Odpisz
3 marca 2016, 18:18
@hubikstkj: Akurat Primal dzieje się w Europie, a 4 w Azji
Odpisz
3 marca 2016, 18:27
Mój błąd.
Odpisz
3 marca 2016, 18:55
Pirmal rozgrywa się w fikcyjnej krainie zwanej Oros
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2016, 21:13
@UngrammarSoviet: Ktora lezy w Europie Srodkowej
Odpisz
3 marca 2016, 21:23
@UngrammarSoviet: Nie ona jest tak nazywana w grze na początku masz Napisane że Europa Środkowa
Odpisz
4 marca 2016, 09:18
@UngrammarSoviet: Nie, rozgrywa się w Karpatach.
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2016, 18:15
@Piotro165: A jeszcze dokładniej Karpaty, a jeszcze, jeszcze dokładniej gdzieś na Słowacji.
Odpisz
31 marca 2016, 18:35
A dokładniej to na mapie FC4
Odpisz
31 marca 2016, 18:09
Ten uczuć gdy masz dość ciągłego resetowania miejsca akcji w serii i chcesz zrobić prequel ostatniej części z prawdziwego zdarzenia...
Odpisz
31 marca 2016, 18:09
2 swastyki
Odpisz
31 marca 2016, 18:09
Czemu obrazki w komentarzach nie chcą się dodawać?
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2016, 18:06
. *Tu miał być obrazek z Explorerem*
Odpisz
5 marca 2016, 09:48
"Innowacja"
Odpisz