Doskonale wiem co ma pani na myśli...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie są aż takie pyszne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Rel
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2016, 18:22
a może ona zamoczyła włosy w benzynie? jak ja uwielbiam zapach benzyny, zawsze jak jestem na stacji benzynowej to odrazu okno otwieram, żebym powąchał te cudowne zapachy
Odpisz
6 marca 2016, 18:26
@ALKATRAZ: Ćpun xD
Odpisz
21 lipca 2016, 08:24
@ALKATRAZ: Chyba po raz pierwszy sie z Tobą zgodze
Odpisz
13 marca 2016, 13:43
superowe
Odpisz
6 marca 2016, 18:05
Mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 marca 2016, 18:10
@TypowyPolak: witaj w klubie ;)
Odpisz
6 marca 2016, 18:17
@arni2012: Mi też się podoba:))))
Odpisz
6 marca 2016, 18:27
@Przedwieczna: Mi też
Odpisz
7 marca 2016, 19:38
@TypowyPolak: fajnie fajnie 👍
Odpisz
7 marca 2016, 19:30
@Smerfetka2311Na tym jeja to tylko piromani i naziści, wstyd!
Odpisz
6 marca 2016, 18:38
A teraz powiedzcie, gdzie mg zmienić nową, na starą grafikę >:C
Odpisz
6 marca 2016, 18:41
@venomman: Ja już się przyzwyczaiłem do nowej i szczerze wolę tą.
\______________________/
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2016, 18:50
@venomman: ja usuwam historię, itd i wraca stara grafika (na fonie)
Odpisz
6 marca 2016, 21:07
@venomman: A nie ma tego tam na dole?
Odpisz
7 marca 2016, 07:24
@brawoJa: Ja nie jestem mobilnie...
Odpisz
7 marca 2016, 07:25
@TheMiecina: Ja się nie pytam kto się przyzwyczaił, a kto nie, tylko gdzie mogę zmienić na starą grafikę!
Odpisz
7 marca 2016, 07:25
@julka1280: I masz racje, to siedzi tam na dole :D
Odpisz
7 marca 2016, 16:06
@TheMiecina: któraś literka Ci przecieka, ze podstawawiasz tą miednicę?
Odpisz
6 marca 2016, 22:27
wiem jak to zrobił
jeździł nią jak mopem po po plamie paliwa
Odpisz
6 marca 2016, 22:23
Ja tam uważam, że ładne.
Odpisz
6 marca 2016, 22:04
Farbowanie włosów to najgorsze co może zrobić dziewczyna
Odpisz
6 marca 2016, 18:56
Ale to jest ku*wa za**biste! *O*
Odpisz
6 marca 2016, 18:23
Ładne :D
Odpisz
6 marca 2016, 18:18
Mi się tam podobają :v
Odpisz
6 marca 2016, 18:03
Widzę tęczę w tym asfalcie! :O
Odpisz
6 marca 2016, 18:05
@login00: w tej benzyniw
Odpisz
6 marca 2016, 18:13
Widzisz asfalt > nie widzisz benzyny > widzisz tęczę.
Odpisz
6 marca 2016, 18:12
Nie ma to jak pójść do fryzjera a on się pyta: "W czym mogę pomóc?"... no upiecz mi ciasto wiesz!
Odpisz
6 marca 2016, 18:08
Niektóre dziewczyny w takich kolorowych tęczowych włosach wyglądają jak klauny
Odpisz
6 marca 2016, 21:40
@Lacostep: Ale te włosy akurat są ładne
Odpisz
6 marca 2016, 22:08
@mamszczurke: nie chodzi mi o te
Odpisz