Reakcja mojego kolegi na ten obrazek:
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Nie po oczach
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Powodzenia
To by wystarczyło
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2016, 19:17
Mi się kojarzy z Madame Red z Kuroshitsuji,która jest naprawdę kobietą (mi się tylko kojarzy,nie jestem 100% pewna) jeżeli trafiłam to kolega nie jest gejem (powtarzam nie jestem pewna)
Odpisz
16 kwietnia 2017, 11:53
@Dziunia123123: To Grell, służący Madame Red. Byłaś blisko :) (Lubię odkopywać stare komentarze)
Odpisz
14 sierpnia 2017, 13:41
@QueenBlood: Ja też lubię odkopywać stare komentarze
Odpisz
22 października 2017, 08:48
Ja to lubię bardziej.
Odpisz
24 października 2017, 08:33
@Grzechoooo: Jeszcze jak
Odpisz
24 października 2017, 18:24
Nom
Odpisz
12 lipca 2018, 12:32
@Grzechoooo: ja najbardziej
Odpisz
12 lipca 2018, 16:36
@kub405: a nieprawda, bo ja bardziej
Odpisz
13 lipca 2018, 01:02
@Grzechoooo: powontpiewam w to
(napisałem tak specjalnie)
Odpisz
13 lipca 2018, 12:55
@kub405: nie widzę celu pisania niepoprawnie, więc *powątpiewam. A co do treści komentarza, uważam, iż jednak się mylisz.
Odpisz
11 września 2018, 01:05
@Grzechoooo: :)
Odpisz
11 września 2018, 06:49
@Grzechoooo: a ja twierdze że twoje poprawianie innych jest bez sensu
Odpisz
11 września 2018, 16:08
@kub405: dat prędkość
Odpisz
11 września 2018, 16:39
@kub405: a ja twierdzę, iż znów popełniłeś błąd. Ale skoro poprawianie nie ma sensu...
Odpisz
11 września 2018, 17:25
@Grzechoooo: Piszę jak mi się podoba i penis* ci do tego
(*zastępstwo wulgarnego wyrazu na "h")
Odpisz
11 września 2018, 18:28
@kub405: *na "ch"
Odpisz
11 września 2018, 22:25
@Grzechoooo: ok
Odpisz
2 maja 2019, 15:53
@kub405: i cyk odkopanie komentarza w 2019
Odpisz
2 maja 2019, 16:17
@piXelliX: i cyk, nikogo to nie obchodzi
Odpisz
2 maja 2019, 18:36
@piXelliX: ku*wa nudzi ci się?
Odpisz
2 maja 2019, 20:25
@Jancu24: perhaps
Odpisz
2 maja 2019, 22:02
@Jancu24: hehe
Odpisz
13 maja 2019, 16:40
@piXelliX: To ja się dołączam
Odpisz
13 maja 2019, 22:28
@mufinka_123: jak miło
Odpisz
13 maja 2019, 22:29
@mufinka_123: REEEEEEEEEEEEE
Odpisz
13 maja 2019, 23:28
@Jancu24: Nie krzycz
Odpisz
18 maja 2019, 17:58
@Jancu24: zaledwie 5 dni temu został odkpany, ale rozgrzebuję świeżą ziemię
Odpisz
22 lipca 2019, 17:37
@kikocia3: i znowu ja
Odpisz
22 lipca 2019, 21:02
@kikocia3: Witam kolegę
Odpisz
22 lipca 2019, 23:24
@piXelliX: cześć
Odpisz
23 lipca 2019, 01:00
@Dziunia123123: i ja też lubię odkopywać stare komentarze
Odpisz
23 lipca 2019, 01:01
@Gaiaphage: to miło
Odpisz
13 sierpnia 2019, 20:35
@Grzechoooo: Dzień dobry, znowu się spotykamy
Odpisz
14 sierpnia 2019, 13:31
@ResiaPL: jak miło
Odpisz
14 sierpnia 2019, 14:32
@Grzechoooo: Aż się ciepło robi na sercu
Odpisz
8 października 2020, 18:50
@piXelliX: hello there
Odpisz
17 października 2020, 14:36
@Brazilball_: General Brazilball!
Odpisz
18 marca 2021, 11:10
@Dziunia123123: no hejo, lubię odkopywać stare memy
Odpisz
20 marca 2021, 13:58
@surrrfankaUwU: witamy
Odpisz
23 marca 2021, 14:07
@ResiaPL: witam
Odpisz
31 marca 2021, 11:12
@Grzechoooo: dzien dobry
Odpisz
31 marca 2021, 13:05
@ResiaPL: dzień dobry. Jak dzień mija?
Odpisz
7 kwietnia 2021, 18:34
@Grzechoooo: przyznam ze calkiem dobrze, wrecz monotonnie mozna powiedziec. a tobie?
Odpisz
17 kwietnia 2021, 14:27
@ResiaPL: Witam wróciłem po długim czasie nieobecności
Odpisz
18 kwietnia 2021, 10:59
@Jancu24: no cześć
Odpisz
22 września 2021, 07:09
@surrrfankaUwU: odkopanie po paru ładnych miesiącach
Odpisz
22 września 2021, 07:10
@Ojciec__Mateusz: Szczęść Boże
Odpisz
22 września 2021, 07:11
@piXelliX: Szczęść Boże nie spodziewałem się aktywnego jejaka teraz
Odpisz
22 września 2021, 07:12
@Ojciec__Mateusz: Ja również :o
Odpisz
22 września 2021, 07:56
@piXelliX: :o
Odpisz
11 grudnia 2021, 23:01
@Ojciec__Mateusz: .
Odpisz
26 lutego 2019, 08:23
Grell jest piękny. To fakt.
Odpisz
25 lipca 2017, 23:12
A jaka reakcja była na to że to facet XD
Odpisz
26 października 2016, 21:53
To grell?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 22:01
(odkop) Yap
Odpisz
11 marca 2016, 17:14
Przypominam Haku (Haki?) w Naruto ;___;
Odpisz
11 marca 2016, 17:24
@TwalotSparkl:
Odpisz
11 marca 2016, 17:25
@Filski:
Odpisz
30 sierpnia 2016, 17:23
@Filski: Gdy jeden obrazek to za mało.
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2016, 16:06
Grell Sutcliff, polecam.
Odpisz
11 marca 2016, 21:00
Współczuje koledze xd
Odpisz
3 marca 2016, 17:55
Niech zgadnę "Boku no pico"?
Odpisz
3 marca 2016, 17:55
@Mamba2001: Kuroshitsuji
Odpisz
3 marca 2016, 17:55
A w skrócie byś mi o tym opowiedziała?
Odpisz
3 marca 2016, 17:56
@Mamba2001: chyba kuroshitsui a to jest facet Śmierć który czuję się jak kobieta. ja tego nie oglądam ale moja koleżanka... niestety
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2016, 22:40
@Mamba2001: 13letni Ciel Phantomhive traci w pożarze rodzinę, teraz sam kieruje firmą zabawek. Postanawia podpisać kontrakt z demonem, Sebastianem Michaelisem. Ten ma mu służyć do końca życia młodzieńca - dostanie za to jego duszę do zjedzenia.
A ten urokliwy transwetyta (jak to się pisze?) to Grell Sutcliff, jeden z wielu bogów śmierci i za razem (mym skromnym zdaniem) najlepsza postać serii. Czy zmienia coś w fabule? Tak, śmiem twierdzić że dodaje fun'a swoimi gejowskimi próbami podrywania Sebastiana.
Odpisz
11 marca 2016, 18:18
KuroSHITsuji ? xD
Odpisz
11 marca 2016, 18:04
hehe, rzeczywiście n wygląda jak dziewczyna XD
Odpisz
11 marca 2016, 17:55
No ale Grell mimo swojej kobiecości potrafi być... męski ;-;
Odpisz
11 marca 2016, 17:34
No i ?
Odpisz
11 marca 2016, 17:36
@darek195: To facet
Odpisz
11 marca 2016, 17:49
@Loriess: Żyje w XXI w i wierz mi widziałem gorsze rzeczy
Odpisz
11 marca 2016, 17:47
W mandze mówi o sobie w rodzaju żeńskim więc takie troche do zmylenia.
Odpisz
3 marca 2016, 18:52
Wpiszcie sobie w google grafikę "Grell with short hair" i odkryjcie, że z krótkimi wygląda jak facet O.O
Odpisz
11 marca 2016, 17:13
@fankashehulk: Bo to jest facet ale czuje się kobietą boże ludzie przeczytajcie mangę tam jest wszystko wyjaśnione XDDD
Odpisz
11 marca 2016, 17:21
@xd_ailatan: albo anime obejrzyjcie tam też można się dowiedzieć albo bardziej domyślić
Odpisz
11 marca 2016, 17:23
W mandze jest dosłownie napisane, że Grell jest kobietą 'uwięzioną' w ciele mężczyzny. Jest też moment, w którym mówi, że chciałby móc rodzić dzieci, ale jego ciało na to nie pozwala. Pozatym w mandze kilka/kilkanaście razy mówi o sobie w formie żeńskiej, czyli zamiast mówić np. 'usiadłem', mówi 'usiadłam'.
Odpisz
11 marca 2016, 17:25
@xd_ailatan: aha, nie wiedzialam bo nie czytałam
Odpisz
11 marca 2016, 17:27
Ja czytałam z 919270192736363810101928271719102827191938 razy więc takie rzeczy zostają w pamięci XDDD
Odpisz
11 marca 2016, 17:29
@xd_ailatan: nie wątpie xd
Odpisz
11 marca 2016, 17:37
@xd_ailatan: Wiem, że to facet;-;
Odpisz
11 marca 2016, 17:39
@fankashehulk: Grell i tak lepiej wygląda w długich kłakach *.* xD
Odpisz
11 marca 2016, 17:45
@xd_ailatan: wiem ;3
Odpisz
11 marca 2016, 17:36
Grell kocham go <3
Odpisz
11 marca 2016, 17:08
"Chcę być matką twoich dzieci" XDDD Grell to życie.
Odpisz
11 marca 2016, 17:23
@xd_ailatan: albo "no przecież tne" xD
Odpisz
11 marca 2016, 17:26
Albo rozmowa Ciel'a z Grell'em:
C: Chroń mnie, a przez jeden dzień będziesz miał Sebastiana do swojej dyspozycji.
G: Będę mógł go pocałować?!
C: Tak.
G: Z JĘZYCZKIEM?!
Grell rozwala system :3
Odpisz
11 marca 2016, 17:29
@xd_ailatan: prawda xd
Odpisz
11 marca 2016, 17:30
@xd_ailatan: Mój ulubiony dialog z całego tego anime. (≧▽≦) (≧◡≦) ♡
Odpisz