Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Trzeba brać osobną torbę
Powodzenia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2016, 10:16
4 tygodnie po zerwaniu, już doszedłem do siebie ale ku*wa ten dopisek "frajerze" mnie jeszcze bardziej zdołował… Naprawdę dzięki.
Odpisz
7 sierpnia 2018, 12:55
@Chewbacca: Odkop
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2016, 20:45
Lezbą to ja jeszcze nie jestem.
Odpisz
11 marca 2016, 20:05
no tak..
ręka nie ma oczu
Odpisz
3 marca 2016, 21:45
o co chodzi ?
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2016, 21:46
@Boberek00: O brak dziewczyny. Ale i tak słabe
Odpisz
3 marca 2016, 21:50
@SetAbominae: tu się z tobą zgodzę
Odpisz
11 marca 2016, 19:56
@Boberek00: i ja ^
Odpisz
3 marca 2016, 21:57
O Boziu, Boziu. Cisnięcie po kimś bez powodu i wychodzenie z założenia, że osoba nie ma dziewczyny. Autor tak leczy kompleksy, że sam jej nie ma? Czy może w taki sposób ogłasza światu, że ma nową dziewczynę?
Odpisz
3 marca 2016, 22:02
To poczekalnia. Tutaj nie ma obrazków admina. Obrazki admina trafiają od razu na główna, bo przecież zawsze są za**biście śmieszne (sarkazm). Jeśli do tej pory nie wiesz, to większość obrazków dodają użytkownicy tacy jak ja czy ty.
Odpisz
3 marca 2016, 22:09
@Szczyt_jeja: Czekaj... Nie widzę powiązania między moim komentarzem, a tym co napisałeś. Mam na myśli oryginalnego autora komiksu.
Odpisz
3 marca 2016, 22:33
Myślałem że boziu to kolejny skrót od Bożydara.
Odpisz
4 marca 2016, 09:45
@Szczyt_jeja: Mnóstwo obrazków admina trafia do poczekalni.
Odpisz
4 marca 2016, 21:25
Ani nie mam kompleksów ani nie mam dziewczyny xd. Po prostu cisnę bekę ze wszystkich który tak "próbują" poderwać sobie jak to sami ujmują "loszkę" :). A sam obrazek brałem ze strony chamsko.pyly na którym takie chamstwo jest na poziomie dziennym jak sama nazwa strony wskazuje :). Trochę luzu "koleżanko" :). Bo tak spinasz, że kiedyś pie**olniesz. ;3 Pozdrawiam szczerze.
Odpisz
3 marca 2016, 22:21
pseudofeminizm i trolizm mode: on
Dlaczego TO jest kolejny obrazek kierowany do mężczyzn? Gdzie tu sprawiedliwość?
Odpisz
3 marca 2016, 22:36
@Myszkapl: Nie wyłączyłaś.
Odpisz
3 marca 2016, 22:39
@RecOr: Oj przepraszałam... dzięki, że mi przypomniałeś
pseudofeminizm i trolizm mode: off
Odpisz
4 marca 2016, 00:05
@Myszkapl: Myszka nie
Myszka proszę
Przestań
To PiSu wina ;-;
Odpisz
4 marca 2016, 08:19
@jarek200211: nie oddam swoich win ;-;
Odpisz
3 marca 2016, 22:20
Czytając ostatnie zdanie zrobiło mi się smutno :(
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2016, 22:43
@King_Stone_69: Idź do dziewczyny, żeby cię pocieszyła.
Odpisz
3 marca 2016, 22:36
A ja mam dziewczyne B-)
Odpisz
3 marca 2016, 23:02
@DarthKrooge: Renia się nie liczy :3
Odpisz
4 marca 2016, 07:23
@Jasonicos: Masz cos do imienia Renata? Jak tak to prosze wyjść Amadeuszu Zenonie Lepkipłódzie
Odpisz
11 marca 2016, 20:17
@DarthKrooge: High wing :D
Odpisz