Kiedy przeglądasz swoje stare komentarze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Zdeklasowani znowu
Nie są aż takie pyszne
Typowy NPC
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2020, 15:36
Można prosić o szablon?
Odpisz
16 czerwca 2017, 20:47
Heh... mi tam głupio w ch*j xd.
Odpisz
28 lutego 2017, 20:16
...i ja widzę te 78 shitstormowych komentarzy
Odpisz
4 marca 2016, 17:34
To teraz moja kolej : imigrant furry mieszkający w Niemczech chodzi do kościoła i jest lewicowcem i anarchistą to tyle
Odpisz
22 marca 2016, 14:12
@DzikaSwinia123: *shitstorm*
Odpisz
22 marca 2016, 14:25
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2016, 15:56
@DzikaSwinia123: Niestety, komentarze będące wewnętrznie sprzeczne nie wywołują shit-stormów a co najwyżej dobry humor ^^
To najeży robić tak:
Imigranci to nie są terroryści to mili ludzie o własnych poglądach które chcą zatrzymać a ich wiara nie ma znaczenia.
.
.
I patrz co teraz będzie ^^
Odpisz
23 marca 2016, 19:57
@TheGreatcat: NIE PRAWDA!!!!!!111 one one one!1111
Odpisz
19 listopada 2016, 11:39
@TheGreatcat: GÓPEG!!!!! CZEMÓ WYRARZAŻ O NIH SWOJOM OPIŃIE? JEZD BŁENDNA!!!11!!!ONEONE!!!!!11!!
Odpisz
19 listopada 2016, 11:42
el o el iks de jaki gópeg.......oneone!!!!1!!1111!!!!oneone!!11
Odpisz
23 marca 2016, 07:15
Ja mam takich fhui.
Odpisz
4 marca 2016, 15:02
A jak patrzysz na pozostałe:
Matko Boska. Jak ja mogłem być takim idiotą?
Odpisz
4 marca 2016, 16:52
@Gray1997: #Prawda
Odpisz
22 marca 2016, 13:44
@Gray1997: Niestety byles i nadal jestes. #wspolczucie
Odpisz
22 marca 2016, 14:27
@Jadrochwyt: Jeśli chciałeś zabłysnąć, to trzeba było się brokatem posypać, a nie chwalić swoją "inteligencją".
Odpisz
22 marca 2016, 14:41
@DrGray1997: Nawet ta "inteligencja" w cudzysłowie to za dużo powiedziane.
Odpisz
22 marca 2016, 15:56
@DrGray1997: Hi hi hi. Dostalem strzalke do gory czyli ludzie tez tak mysla
Odpisz
22 marca 2016, 16:04
@Jadrochwyt: Tak. 1 w górę na 16 w dół.
Odpisz
22 marca 2016, 16:20
@DrGray1997: 1 w gore
Odpisz
22 marca 2016, 16:24
@Jadrochwyt: Jeśli 1 strzałka w górę sprawia, że czujesz się w pełni dowartościowany, to proszę bardzo.
Odpisz
22 marca 2016, 16:35
@DrGray1997: Udowadnia ze nie tylko ja sadze to co sadze
Odpisz
22 marca 2016, 16:40
@Jadrochwyt: zgaduje, że missclick
Odpisz
22 marca 2016, 16:52
@Jadrochwyt: Albo ktoś omyłkowo wcisną strzałkę w górę, a nie w dół.
Ale raczej się tego nie dowiemy.
Odpisz
22 marca 2016, 19:43
@DrGray1997: Wole swoja teorie
Odpisz
23 marca 2016, 01:02
@Gray1997: ;_;
Odpisz
22 marca 2016, 16:22
Nie wydaje mi się żebym go kiedykolwiek wywołał ale nie patrzę moich komentarzy
Odpisz
22 marca 2016, 16:19
Nie muszę przeglądać starych..... nawet aktualnie shitstorm prowadzę xD
Odpisz
22 marca 2016, 13:20
Dlatego ja robię ss żeby potem wspominać :')
Odpisz
22 marca 2016, 13:21
@xd_ailatan: *powód do shitstormu*
Odpisz
4 marca 2016, 21:45
znam ten uczuć
Odpisz
4 marca 2016, 20:56
Odpisz
4 marca 2016, 16:09
wytłumaczy ktoś dokładniej co to shitstorm?
Odpisz
4 marca 2016, 16:12
@daglasio: kłótnia na jejową skalę.
Odpisz
4 marca 2016, 16:19
@DDGKeu: ok dzięki
Odpisz
4 marca 2016, 15:19
Nie znam tego. Trza wiec wywołać shitstorm. BOGA NIE MA. Niech rozpocznie się zabawa
Odpisz
4 marca 2016, 15:33
@JTKX2: nie
Odpisz
4 marca 2016, 16:14
@JTKX2: *shitstorm*
Odpisz
22 marca 2016, 14:25
@JTKX2:
Odpisz
4 marca 2016, 14:35
czyli hejty,ból dupy i tym podobne ?
Odpisz
4 marca 2016, 15:04
@Boberek00: Tak, lepiej nie patrzeć.
Odpisz
4 marca 2016, 17:10
@YFYDB: u mnie co drugi to hejt
Odpisz
23 marca 2016, 01:03
@Boberek00: Popatrz na swój awatar, to tylko dlatego ;_;
Odpisz
23 marca 2016, 14:21
?
Odpisz
23 marca 2016, 15:35
@Boberek00: Kojarzy się z minecraftem
Odpisz
23 marca 2016, 15:40
nom ma kwadratowy łeb
Odpisz