Sądząc po nazwie? Nie sądzę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Cóż za brak szacunku
Przerwa na herbatkę
Papierowa szkoła posting
Angielskie śmieszki
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 maja 2021, 09:08
Huiony są świetne
Odpisz
8 kwietnia 2021, 19:17
Ja mam, polecam
Odpisz
18 lipca 2020, 19:07
Ja sam mam huiona i w porównaniu cenowym o wiele lepiej jest go kupić od wacoma + jakość jest taka sama
Odpisz
23 marca 2016, 14:48
Wacom'y są chyba najlepsze :P
Odpisz
23 marca 2016, 16:57
Zależy jaki model
Odpisz
1 marca 2019, 13:48
nie do końca. Recenzenci często zarzucają im ceny nieadekwatne do jakości oraz brak jakiekolwiek rozwoju w technologii przez ostatnie lata. Huiony są tańszą alternatywą dla idiotycznie drogich wacomów
Odpisz
8 maja 2018, 15:44
jest dobry
Odpisz
21 kwietnia 2018, 17:22
Ja mam tablet z tej firmy (a mianowicie HUION NEW 1060 Plus) i sprawuje się świetnie :)
Odpisz
24 października 2017, 22:43
Uwaga! Ten komentarz NIE jest żartem słownym: Korzystam z tabletu tej firmy, potwierdzam, jest bardzo dobry.
Odpisz
4 marca 2016, 19:04
Do dupy ten tablet!
Odpisz
24 marca 2016, 22:00
@Dead_Bload321: Heuheuheu
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2016, 13:04
hujałej
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2016, 19:04
Huion "If u know what i mean"
Odpisz
23 marca 2016, 16:56
Miałam i akurat to bardzo dobry tablet :) Ale ta nazwa na początku mnie również rozwaliła :D
Odpisz
23 marca 2016, 15:04
Pewno ch**owy... i same karniaki rysuje...
Odpisz
23 marca 2016, 14:44
A na ch*j mi ten tablet?
Odpisz
4 marca 2016, 18:54
ch**owa nazwa
Odpisz
23 marca 2016, 14:22
@Krzyniu: huiowa*
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2016, 19:09
Kto wie. Może da się na tym pisać ch*jem
Odpisz