Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SetAbominae

Edytowano - 15 marca 2016, 22:05

Czym się różni 1d od jb?
.
.
.
.
.
.
.
Na jb wystarczy jedna kula, na 1d potrzeba ich pięć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar tr_8r

16 marca 2016, 15:00

@SetAbominae: a osobiście preferuje moją elektryczną pałkę

Avatar Asystent_Google

15 lipca 2020, 17:14

@tr_8r: jak się palą bynajmniej nie dobijać

Niech cierpią

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2016, 16:10

Wyczuwam ból dupy u fanów 1D

Avatar ewelkapl

19 czerwca 2016, 22:32

Właśnie robiłam strasznie miękką kupę i to bolało.

Avatar maderfaker123

17 kwietnia 2016, 09:47

powinien być tam obrazek pedała rowerowego :D

Avatar dawid888

Edytowano - 16 marca 2016, 14:57

Nie, żebym ich lubił, ale tak od razu śmierci życzyć? Co Wy po 10 lat macie? xD

Avatar Kinia546

16 marca 2016, 14:54

Zyan 😂😭😭

Avatar Znajomy22

15 marca 2016, 21:11

Ból 4 liter bo " oni są fajni zazdrościcie im" za 3, 2,1 ....

Avatar MasterlukasxD

15 marca 2016, 22:45

@Znajomy22: tego tutaj nie ma, i dobrze

Avatar Oxeyu

15 marca 2016, 22:50

@Znajomy22: Fajne faKE70 na profilowym.

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 13:49

W sumie to nie ma różnicy

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2016, 20:43

Gustowny avatar. Wycieniowałaś?

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2016, 20:43

Nie, sorry, dodałaś płomienie.

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2016, 20:46

Bardzo gustowny.

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2016, 21:55

Masz rację.

Avatar daglasio

15 marca 2016, 21:12

znajdziecie 10 różnic?
ja nie widze ani jednej

Avatar ant3k

15 marca 2016, 20:46

Dostajesz order nożyczek z genialnie wycięty post.

Avatar Blue_caT

Edytowano - 15 marca 2016, 20:02

tyle zła na jednym obrazku - pięciu biberów

Avatar Myszkapl

5 marca 2016, 13:54

Biedny tytuł ._.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar
Konto usunięte

6 marca 2016, 21:32

@Stevenunivers: fuck this shit

Avatar Stevenunivers

6 marca 2016, 23:19

jej

Avatar PolandballPatriota

5 marca 2016, 13:49

Moje koleżanki się ,,jarajom" bieberem i tym czymś na górze.

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 13:50

@PolandballPatriota: to na górze to one erection

Avatar Hiopekwhatfu

5 marca 2016, 21:06

dlatego że mieli tylko jedną erekcję w życiu,jak w pięciu zgangbangowali 3 letniego chłopca

Avatar Windows_10

5 marca 2016, 15:40

Ble fuj

Avatar Dunsparce

5 marca 2016, 14:16

[*]←znicz dla tytułu

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 marca 2016, 14:14

Ja widzę ich tak:

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 14:15

Ew. tak:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

I po kłopocie

Fajnie że odpowiedzieli

Trzykrotny T

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka