Kiedy ktoś włączy drugiego kompa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Należy się za piękne oczy
Przyszłość jest piękna
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie idź!
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2021, 18:19
lol to gówno
Change my mind
Odpisz
19 marca 2016, 20:45
Albo gdy ładuje Ci się serial.
Odpisz
19 marca 2016, 16:58
LoL to jeszcze nic, spróbuj grać w FPSy.
Odpisz
5 marca 2016, 22:33
nie mam pojęcia co ma odpalanie jednego kompa do działania drugiego
Odpisz
5 marca 2016, 23:08
@Krzyniu: internet.... ja rqz grałem rankeda, a tata uczył się angielskiego, siostra oglądała jak się składa serwetki, a brat gadał na skype z dziewczyną ;-; i jal tu wygrać (990) ping
Odpisz
5 marca 2016, 23:10
@DziwnyPan: wow. najwyższy ping jaki ja miałem to 80 :o
Odpisz
6 marca 2016, 01:08
@Krzyniu: Mój najniższy aktualnie to około 120.
Odpisz
6 marca 2016, 09:19
@Tomasz95: to po zbóju
Odpisz
19 marca 2016, 16:06
@Krzyniu: ja mam tak średnio 15 pingu
Odpisz
19 marca 2016, 16:41
@Tomasz95: pff 16000 pingu
Odpisz
19 marca 2016, 17:08
@marcin12321: Co powiecie na 22 tysiące pingu w Counter Strike Global Offensive...
Odpisz
19 marca 2016, 19:16
Mój kolega ma 3... fps xD. ( Lol to też FPS )
Odpisz
19 marca 2016, 19:26
Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyhhyyyytyyyyyyyy ok stwierdzam raka mózgu.
Odpisz
19 marca 2016, 19:42
@Czyzyk5: W lolu jest " liczba klatek na sekundę " - FPS.
A po twoim komentarzu od razu stwierdziłem u Ciebie Raka mózgu.
Odpisz
20 marca 2016, 09:11
Napisałeś ,,lol to też FPS"
Odpisz
20 marca 2016, 09:12
@Czyzyk5: No i ?
Odpisz
5 września 2017, 20:59
@DziwnyPan: Ja raz miałam 3000 pingu...
Odpisz
5 września 2017, 21:39
@juleczka9: te 1000 pingu to taki minimum a jak netia coś zje*ie to jest nawet od 2 do 5 tysięcy
Odpisz
6 marca 2016, 00:52
Kiedy grasz w LoL'a na wifi, ale siostra włącza film z YT na telefonie i masz 500 pingu w kluczowym momencie...
Odpisz
19 marca 2016, 16:35
Ja mam tak samo ale w cs'ie
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2016, 16:40
Ja w WoT blitz 16000 pingu
Odpisz
5 marca 2016, 23:37
Znam ten ból, przyjacielu
Odpisz
19 marca 2016, 16:35
@GamersUnited: I KNOW THAT FEEL BRO
Odpisz
19 marca 2016, 16:24
Zmieniasz się w kota?
Odpisz
6 marca 2016, 00:03
Lecz ty grasz Rengarem :D
Odpisz