Gdyby zorganizować Jejowe Oscary
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To będzie bolało
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2020, 12:19
Pozdrwienia z losowych
Odpisz
11 sierpnia 2020, 21:04
@Boberek00: Też pozdrawiam
Odpisz
23 sierpnia 2020, 16:42
@PLTronik: Też pozdrawiam
Odpisz
26 listopada 2020, 18:20
@Boberek00: Też pozdrawiam
Odpisz
8 lutego 2021, 14:55
@kaine: I ja
Odpisz
5 marca 2016, 22:20
Ni mom :-(
Odpisz
27 marca 2016, 20:59
@PrawdziwaRey: Ty to jesteś biedna, najpierw Przebudzenie nie dostaje ani jednego Oscara z chyba pięciu nominacji, a teraz Jejowego Oscara nie dostaniesz :-(
Współczucie.
Odpisz
27 marca 2016, 21:23
@MagicMadzik: Dziękuję za wsparcie ♥
Odpisz
1 kwietnia 2016, 17:41
@PrawdziwaRey: W końcu jesteś moją ulubioną postacią 😊
Odpisz
2 kwietnia 2016, 07:47
@MagicMadzik: Naprawdę ♥ ?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 15:59
@PrawdziwaRey: Oczywiście 😉 Powodzenia w treningu Jedi
Odpisz
3 kwietnia 2016, 16:54
@MagicMadzik: Dziękuję ♥
Odpisz
27 marca 2016, 22:28
zrobilem jejowe oskary... i bylo do duly bo nie mam talentu
Odpisz
27 marca 2016, 18:19
nie było mnie ;-;
Odpisz
27 marca 2016, 12:57
ja tez chce ;_;
Odpisz
27 marca 2016, 05:57
Hahahaha ojojoj jakie to śmieszne
Odpisz
26 marca 2016, 21:41
Skoro wielu jejowiczów chce być wszędzie Fejmem (Szejmem), to ciekawe czy chcieli by nim być też W nagrodach Darwina?
Znając życie chyba tak?
Odpisz
26 marca 2016, 22:01
Zależy.
Odpisz
5 marca 2016, 20:58
ku*wa kolejny
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2016, 21:00
@RussiaBall: Kolejny? Co masz na myśli? Komiks o jeja? Jedyne co robię to realizuję niektóre komentarze w formie krótkiego komiksu. Tak samo zrobiłem z jejakową kuchnią tylko tam nie dałem ss z komentarzy. Lepsze to niż wykonane w paintcie komiksy o apokalipsy na jeja. A... Jakby co. Uprzedzając "to nie śmieszne, beznadziejne, bla, bla, bla...". Spójrz na średnią. Najwyraźniej się podoba :P. A skoro tobie przeszkadza no cóż... Trudno.
Odpisz
5 marca 2016, 21:19
@Szymon123PL: ale trochę już nudne są te komiksy
Odpisz
5 marca 2016, 21:38
@RussiaBall: Popieram rusku
Odpisz
26 marca 2016, 17:10
@RussiaBall: Leone?
Odpisz
26 marca 2016, 18:55
@Zygarde: jaki leone?
Odpisz
26 marca 2016, 18:56
@RussiaBall: Tfu. Salvadore na awatarze?
Odpisz
26 marca 2016, 19:25
@Zygarde: tak
Odpisz
26 marca 2016, 19:27
@RussiaBall: Na jakim etapie jesteś w Liberty City Stories?
Odpisz
26 marca 2016, 20:23
@Zygarde: początek
Odpisz
26 marca 2016, 20:41
@RussiaBall: Będziesz musiał zabić Vinniego. Cholernie trudna misja gdzieś w środku.
Odpisz
26 marca 2016, 20:52
@Zygarde: wiem
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2016, 20:54
A mnie nie było. ;c (Szukam znajomych/przyjaciół)
Odpisz
5 marca 2016, 20:57
@Mycha2001: A gdzie ich zgubiłeś?
Odpisz
5 marca 2016, 20:59
Nawet ich jeszcze nie znalazłem.
Odpisz
6 marca 2016, 06:36
@Mycha2001: A ja? Ja cię lubię.
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2016, 17:10
@Mycha2001: Czyżby mnie?
Odpisz
5 marca 2016, 20:55
A ja byłam! (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°) If u know what I mean.
Odpisz
5 marca 2016, 21:18
Krzysztof? ,,Byłam"? Transwerscyzyta!
Odpisz
5 marca 2016, 21:21
@sylwon1234: I teraz zgaduj za co Oscara dostałam (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 marca 2016, 21:45
za debilizm
Odpisz
5 marca 2016, 21:45
@parapet_parapet: #thuglife
Odpisz
5 marca 2016, 21:51
@sylwon1234: ale to ona tylko dała taki nick bo ku*wa tak
Odpisz
5 marca 2016, 22:03
@parapet_parapet: Powiedział powtarzający się słowem w nicku "parapet" koleś ;_;
Odpisz
5 marca 2016, 22:59
Powiedziało coś z siusiakiem na głowie i 69 w nicku.
Odpisz
6 marca 2016, 21:00
czyli MateuszWi
Odpisz
6 marca 2016, 14:33
No bo jest dość sporo użytkowników, którzy są "znani i popularni" a tak naprawdę to zna ich 5 osób a tak w ogóle to reszta ma wyje**ne ;---; Więc chyba to nie miałoby sensu.
Odpisz
6 marca 2016, 10:12
Ja będę Leonardo... ;-;
Odpisz
6 marca 2016, 10:35
@xtw43g: ale Leonardo dostał oscara w tym roku
Odpisz
6 marca 2016, 10:38
No to mówię że będę Leonardo i nie będę mieć jejowego oscara i w końcu go dostanę.
Odpisz
6 marca 2016, 10:47
@xtw43g: aaa o to ci chodziło!
Odpisz
6 marca 2016, 10:50
:)
Odpisz
5 marca 2016, 21:14
Zawsze tak jest, nie zadowolisz całego plebsu na raz.
No chyba, że zrzucisz dużo chleba z balkonu i będziesz patrzył jak się biją.
Ty będziesz szczęśliwy, bo masz zajęcie.
Ci co wygrają będą szczęśliwy, bo mają chleb.
A Ci co przegrają zginą, więc nie będzie nieszczęśliwych.
Odpisz
5 marca 2016, 21:23
Micheł, co ty dzisiaj taki filozoficzny .
Odpisz
5 marca 2016, 21:24
@Bilolus1: Grzybki senpai, grzybki.
Odpisz
5 marca 2016, 23:02
@Bilolus1: ej róż się zo mnie bejbs :c
Odpisz
5 marca 2016, 23:42
@Rander: ajamyślałem że to ty dzisiaj ;c
Odpisz
6 marca 2016, 00:16
@Bilolus1: No bo chciałem ale taka sytuacja :c
Wybacz bejbstotalny :c
Odpisz
6 marca 2016, 00:02
Kcie jaaaaa !!!!1!111!!!!!11111121111!!@
Odpisz
5 marca 2016, 22:07
Tak by to właśnie wyglądało. Dziękuję.
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2016, 22:17
@Kapitan_Jack_Sparrow: Nie ma sprawy Kapitanie.
Odpisz