Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fluttershy66

23 października 2016, 08:34

W Hiszpanii Disney Channel jest lepszy. O 16 zamiast gówien typu Sroletta puszczają My Little Pony.

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2018, 23:32

@Fluttershy66: to też gówno

Avatar Gryficowa

27 lipca 2019, 15:37

Nie?
MLP jest spoko

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2019, 21:27

@Gryficowa: nie

Avatar Gryficowa

27 lipca 2019, 21:28

Dla mnie jest

Avatar Mycha2001

6 marca 2016, 17:49

To jest Jetix online?!!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Kasiaaaz

20 marca 2016, 23:40

jakby nie patrzeć, to praktycznie wszystkie anime z napisami są kradzione, chyba, że grupa tłumacząc płaci producentom za odcinki. Więc, suma summarum, animezone kradnie od złodziei.

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2016, 15:16

@Kasiaaaz: masz rację :v ale i tak nie będę oglądał na crunchyroll ;_; nie jestem za dobry z angielskiego

Avatar DeadpooI

6 marca 2016, 19:03

Jetix to moje dzieciństwo ;-;

Avatar chefajstos

20 marca 2016, 13:42

@DeadpooI: Deadpool by wymyślił jakąś fajną ripostę a nie płakał! Zmień login, zmień profilowe!

Avatar DeadpooI

21 marca 2016, 19:29

@chefajstos: Zmień swoje życie zanim ja ci je zamienię.

Avatar Skrzypo

21 marca 2016, 08:45

Jetix to taki kanał dla mangozjebów? \__/

Avatar SzaryPanel

21 marca 2016, 15:43

@Skrzypo: najpierw byk Fox Kids potem zmienili nazwę na jetix, a teraz nazywa się to Disney XD. T
ak w skrócie

Avatar KapitanKokosel

20 marca 2016, 21:42

xD atakuję

Avatar konrado223

20 marca 2016, 15:09

A ja całe dziecinstwo na nickelodionie przesiedizałem.

Avatar Macio29

20 marca 2016, 11:08

Sam Disney to nie gówno, programy typu disney xd czy disney czanel to gówno.

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2016, 14:00

@Macio29: ja napisałem disney XD ale admin zmienił(nazwę też zmienił)

Avatar Windows_10

6 marca 2016, 17:54

brawo!!! :-)

Avatar Windows_10

20 marca 2016, 13:59

@Windows_10: tylko można być nie akceptowanym przez kolegów ze szkoły . _.

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2016, 13:59

Admin zmienił ;-;

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2016, 12:07

Jetix to gówno z przemocą i żadnej wartości dla mangozjebów, Disney uczy i bawi.

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2016, 12:37

Ta szczególnie Disney XD z tą bajką "Kornisz i fistach". Nikt tak nie uczy bycia popie**oleńcem jak to.

Avatar pitchu2003

20 marca 2016, 13:59

jo ten kornisz i fistak są strasznie porabani jak młodzi tytani akcja

Avatar Dunsparce

6 marca 2016, 17:55

jetix is love jetix is live

Avatar Anrikayak

6 marca 2016, 18:17

@Dunsparce: Jetix is childish

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2016, 11:11

@Anrikayak: roses are red
violets are blue
jetix is cool
unlike you

Avatar jarek200211

6 marca 2016, 21:27

*kaszel kaszel* GRAVITY FALLS *kaszel kaszel*

Avatar
Konto usunięte

6 marca 2016, 22:26

@jarek200211: A tego się nie pisze "*EKHM EKHM* [tekst] *EKHM EKHM*?

Avatar Soberker

20 marca 2016, 11:47

@jarek200211: Jedyny prawilny serial w erze nowego "didnij czanel". Tylko że nie lubię spolszczenia ;c

Avatar Droid

6 marca 2016, 19:10

Good :d

Avatar RaXen

6 marca 2016, 17:56

XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Fajnie że odpowiedzieli

Dobrze czasem się oderwać

Mało znany szczegół

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka