Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 marca 2016, 10:08
A jej nastoletnia córka okazuje się 11/10 ^_^
Odpisz
13 lutego 2023, 05:52
@GmilmiQ: ona ma 12 lat
Odpisz
7 marca 2016, 10:36
-Mogę pożyczyć cukier?
-Tak,ale to już 25 raz w tym tygodniu.
Odpisz
13 marca 2016, 20:48
@meryp30: *dniu
Odpisz
13 marca 2016, 19:29
Ja mam taką 9/11.
Odpisz
6 marca 2016, 23:44
Zawsze mnie rozpi***alała ta scena jak Homer obcierał sobie oczy jak lornetkę i to działało x'D
Odpisz
6 marca 2016, 22:01
gomez ty zboku
Odpisz
6 marca 2016, 22:04
@Dunsparce: A nie Homer? .-.
Odpisz
6 marca 2016, 22:08
pomyliłem się nigdy tego nie oglądałem
Odpisz
6 marca 2016, 22:15
Bemerr, musisz mi pomóc.
Odpisz
6 marca 2016, 22:29
@Dunsparce: Gomez siedzi w Górniczej Dolinie (gracze Gothica zrozumiejo)
Odpisz
6 marca 2016, 22:40
@TheTemplar: Co tampon?
Odpisz
6 marca 2016, 22:55
What is the music of life?
Odpisz
6 marca 2016, 23:15
@TheTemplar: Silence, brother...
Odpisz
6 marca 2016, 23:34
To było "Silence, my brother" ;-;
Powiedz, próbowałeś zostać wilkołakiem?
Odpisz
7 marca 2016, 00:15
@Dunsparce: gomez?xd
Odpisz
7 marca 2016, 00:45
@TheTemplar: Próbowałem? To jest wymagane jeśli chce się ukończyć wątek główny Towarzyszy, a takowy ukończyłem kilkukrotnie.
Odpisz
7 marca 2016, 08:05
Ja ten wątek przechodziłem tylko dla bycia wilkołakiem, spróbuję jeszcze zdobyć ten przeklęty pierścień.
Odpisz
8 marca 2016, 15:55
@TheTemplar: Nie opłaca się :v
Odpisz
8 marca 2016, 18:57
Zrobiłem już wilkołakiem całe drzewko, tym gównem da się zabić smoka na dwa hity ;-;
Odpisz
8 marca 2016, 19:01
@TheTemplar: Ja się w to nie bawiłem :V
Odpisz
8 marca 2016, 19:43
Miraaka można zabić czterema uderzeniami.
Odpisz
8 marca 2016, 21:15
@TheTemplar: Na nowicjuszu? XD
Odpisz
8 marca 2016, 22:22
Nie. Jak będąc wilkołakiem zaatakujesz stojącego przeciwnika uderzeniem z rozbiegu i trafisz w sam środek to nie ma szans, żeby zaraz nie padł. Tyle, że trzeba mieć wymaksowany dmg na wilkołaku, a do tego łatwo zginąć, bo HP wcale się nie odnawia, a potki nie weźmiesz.
Odpisz
8 marca 2016, 22:42
@TheTemplar: Odnawia się jeśli masz pierścień z DLC Dragonpor...born. Ja nigdy wilkołakiem nie grałem i nie mam zamiaru. Wystarczają mi moje 2 miecze 450dmg z wysysaniem 25pkt życia i z ogniem 40dmg :V
Odpisz
8 marca 2016, 22:46
No dobra, a wiesz gdzie znaleźć porządny nóż?
Odpisz
8 marca 2016, 22:55
@TheTemplar: Sztylet masz na myśli?
Ja mimo 2 razy wbicia skradania na 100 to i tak zawsze używałem Blade of Woe (Mroczne Bractwo) lub z kości smoka :V
Odpisz