Kiedy widzę idiotów w komentarzach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Dobrze czasem się oderwać
Co to takiego?
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2016, 16:02
masz tylko dwa strzały plus jeden rezerwowy na godzinę więc trochę kaszana
Odpisz
18 marca 2016, 07:22
No to jest takie prawdziwe!!!!
Odpisz
17 marca 2016, 22:07
Za nie fajny obrazek daję cyfrowe cycuszki. (◣_◢) Nie musisz dziękować jejowiczu.
Odpisz
17 marca 2016, 21:58
Dlaczego peleryna wychodzi mu z głowy?!
Odpisz
18 marca 2016, 02:05
dlaczego by nie?
Odpisz
19 marca 2016, 01:05
bo to Batman
Odpisz
17 marca 2016, 19:40
pewpew
Odpisz
17 marca 2016, 19:19
->->->->-> bziu bziu zabije was strzałkami :D
Odpisz
17 marca 2016, 19:28
@Jack0Sparrow: ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
Odpisz
7 marca 2016, 20:15
niestety jest godzinny limit. łączymy sie w bulu nadziei dla tych debilnych komentarzy których nie mogliśmy zminusować przez limit
Odpisz
17 marca 2016, 19:03
@ozi12: *łącze się w bólu*
Odpisz
7 marca 2016, 22:29
np mnie
Odpisz
7 marca 2016, 20:23
możecie mi powiedzieć z jakiej to bajki? bo wygląda spoko
Odpisz
7 marca 2016, 19:52
Niestety istnieje godzinny limit dawania strzałek w dół :/
Odpisz
7 marca 2016, 18:37
nie dasz rady zminusować samego siebie
Odpisz
7 marca 2016, 18:38
@Reichtangle: Kisne
Odpisz
7 marca 2016, 18:39
@Reichtangle: *wzywa lubie_pociagi by dał order dissu*
Odpisz
7 marca 2016, 18:44
@Reichtangle:
Odpisz
7 marca 2016, 18:56
@trolem: *daje słoik*
Odpisz
7 marca 2016, 18:59
@Reichtangle: A od czego są multikonta?
Odpisz
7 marca 2016, 19:17
@Reichtangle: tak się zastanawiam skąd te strzałki w dół:p (autor ma multikonta:p)
Odpisz