Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AnonimowyWilk

13 sierpnia 2022, 19:42

rel

Avatar michal_2003_24

3 kwietnia 2013, 21:56

Zmartwychstaną Wakackę :D

Avatar jakub17

16 stycznia 2013, 13:01

byłem na pogrzebie wakacji chlip :D

Avatar Kokoo

5 września 2012, 20:12

Czemu Czemu ;(

Avatar szymonpiorun

4 września 2012, 15:06

szkoła jest do dupy ale wakacje jeszcze zmartwychwstaną

Avatar chupacabra001

4 września 2012, 16:18

@szymonpiorun: A za 15 lat będziesz jęczeć, jak bardzo tęsknisz za szkołą i fajnie było mieć wszystko w dupie. Jeszcze wspomnisz moje słowa.:-)

Avatar MaxiorPL

4 września 2012, 16:53

@chupacabra001: No nie wiem. Moja matka się cieszy że nie musi już chodzić. Brak stresu (chodzi o niezapowiedziane kartkówki)

Avatar chupacabra001

4 września 2012, 21:21

@MaxiorPL: Za to ma stres, że w dowolnej chwili szef może ją wy***ić, musi utrzymywać też Ciebie.:-)

Avatar MaxiorPL

5 września 2012, 10:47

@chupacabra001: a niby czemu ma ja wy****ić ? Zna się na tym co robi i nagle boom?

Avatar chupacabra001

5 września 2012, 16:15

@MaxiorPL: A skąd wiesz? :-)

Avatar szymonpiorun

5 września 2012, 16:35

@chupacabra001: zupełnie jak moja mama teraz jest teraz a potem będzie potem

Avatar Ziomexik

4 września 2012, 22:30

A rok szkolny pochowamy w stalowej trumnie co by za szybko nie zmartwychwstal...

Avatar
Konto usunięte

4 września 2012, 18:48

'Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój przyjacielu. (...) Chcę być tylko z Tobą przez kilka małych chwil. Pomóż mi przywołać dawne lata, ożywić śpiących ludzi. Pomóż mi, pomóż mi pokonać smutek, który pozostał gdy nagle odszedłeś...' - TSA-51

Avatar kemot54

4 września 2012, 17:41

[*]

Avatar Mnich1

4 września 2012, 16:36

Spokojnie ludzie, praca, studia, szkoła wyższa/średnia da wam w kość.
Przyjdzie pracą też będziecie tam musieli iść. No chyba że lubicie spać na ulicy :)

Avatar paintowy_master

3 września 2012, 11:43

nie ja

Avatar MaxiorPL

3 września 2012, 16:04

@paintowy_master: To współczuję ci dzieciństwa...

Avatar paintowy_master

3 września 2012, 16:46

@MaxiorPL: a może nie mam nic pożytecznego do roboty. poza tym w szkole mam kolegów, można razem z nimi porobić żarty z dziewczyn. a kujonem nie jestem (3.8) i tęsknota za szkołą i kolegami nie jest niczym dziwnym

Avatar MaxiorPL

3 września 2012, 19:00

@paintowy_master: Nie no na twoim miejscu też bym tęsknił. Nudne życie:
-Brak kolegów poza szkołą
-Używanie 24h komputera w ciągu dnia mnie też by nudziło.

Avatar amekninja555

4 września 2012, 14:26

@MaxiorPL: Ja tak w wakacje wytrzymałem. Wstaje, jem śniadanie, włączam komputer,obiad, komputer dalej, kolacja, wyłączam komputer, jestem smutny bo wyłączyłem komputer, śpię.

Avatar MaxiorPL

4 września 2012, 14:28

@amekninja555: i to mnie martwi... Nie mówię że ja jakiś świętoszek i cały dzień na dworze ,ale jak mogłem to wyszedłem (rzecz oczywista jeżeli kolega wyszedł)

Avatar Swagger409

Edytowano - 30 grudnia 2014, 13:49

@MaxiorPL: moi koledzy mieszkają w innej miejscowości :(

Avatar MaxiorPL

30 grudnia 2014, 17:59

@Swagger409: Rower posiadasz? :D

Avatar Swagger409

30 grudnia 2014, 21:15

@MaxiorPL: posiadam! ale mama tak daleko nie pozwoli... życie xd

Avatar MaxiorPL

31 grudnia 2014, 01:18

@Swagger409: Bywa :P
W tym wieku mi też raczej by nie pozwolili :)

Avatar Swagger409

31 grudnia 2014, 19:04

@MaxiorPL: jedynie mogę się z braćmi bawić xd

Avatar
Konto usunięte

4 września 2012, 15:39

uczcijmy je minutą ciszy...

Avatar Rarytas

4 września 2012, 14:42

szkoła to nic fajnego ! Kolegować to się można na wakacjach i to jeszcze lepiej (więcej czasu)
co do obrazka - czekam na drugie wcielenie :)

Avatar nina18nina

3 września 2012, 21:07

ja nie tęsknie właśnie skończyłam szkołę :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gregoryMAC
Dodane przez: gregoryMAC

Totalnie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Były nóżki, nie ma nóżek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najbardziej realistyczny spośród modów

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka