Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Totalnie
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2016, 18:05
i dlatego najlepszy jest rower, paliwo i tak kiedyś się skończy więc czemu już od dziś nie jeźdźić rowerem
Odpisz
13 marca 2016, 18:08
@ALKATRAZ: Co Ty prawisz..?
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2016, 18:28
Tłumaczę: "Najlepszy jest rower. Paliwa kopalne kiedyś i tak się kiedyś skończą, więc czemu już teraz nie przerzucić się na rower?"
Odpisz
13 marca 2016, 19:36
daj spokoj niewarto on ma tylko 10 lat
Odpisz
13 marca 2016, 19:39
@PadmePL: Alkatraz jest pełnoletni..
Odpisz
13 marca 2016, 19:47
ttsssaaa a pisze jak 10-latek
Odpisz
13 marca 2016, 19:57
@PadmePL: On tak robi od dawna
Odpisz
13 marca 2016, 23:58
@ALKATRAZ: paliwem można też nazwać jedzeniem, bo bez tego nie masz energii do pedałowania
btw skoro i tak się skończy to nie lepiej korzystać i jeździć na Harleyu, czy zapi***alać rowerykiem 20km/h?
Odpisz
14 marca 2016, 00:36
czy uważasz że każdy pełnoletni na jeja jest jak ten tu ALKATRAZ?
Odpisz
14 marca 2016, 07:29
@zx2001: Nie tylko informuje użytkownika że ALKATRAZ jest pełnoletni
Odpisz
14 marca 2016, 13:49
Czemu my krzyczymy jego nick?
Odpisz
14 marca 2016, 13:49
@zx2001: Ty... dobre pytanie...
Odpisz
14 marca 2016, 21:38
Trzeba się nad ty zastanowić ale najpierw pączek i kawa co nie?
Odpisz
14 marca 2016, 21:38
@zx2001: Poproszę
Odpisz
14 marca 2016, 21:41
Ok *podaje i zjada razem z kolegą myślicielem*
Odpisz
14 marca 2016, 21:49
@zx2001: I później człowieku się dziw ze Polska jest prawie taka jak USA
Odpisz
14 marca 2016, 21:51
Eee nie o tym tu rozmawiamy tylko o ALKATRAZIE nie mieszaj tematów.
Odpisz
14 marca 2016, 22:09
@zx2001: *mieszu mieszu
Odpisz
14 marca 2016, 22:14
Dokładkę?
Odpisz
14 marca 2016, 22:15
@zx2001: A poproszę
Odpisz
14 marca 2016, 22:19
Ok *daje dokładkę i zjada ją z kolega myślicielem i myśli sobie, że trzeba w końcu zacząć myśleć czemu wykrzykujemy nick ALKATRAZA?*
Odpisz
14 marca 2016, 22:20
@zx2001: Chyba wiem... jest napisany na Caps Locku
Odpisz
14 marca 2016, 22:26
To to już wszyscy wiedzą ale czemu nie piszemy alkatraz tylko ALKATRAZ? Przecież do niego nie można mieć szacunku.
Odpisz
15 marca 2016, 11:39
@zx2001: ...
Odpisz
15 marca 2016, 14:45
...
Odpisz
15 marca 2016, 14:45
Jeszcze kawy bo pączki się skończyły?
Odpisz
15 marca 2016, 14:48
@zx2001: To ja się przejdę po pączki
Odpisz
15 marca 2016, 15:11
Ok to ja zrobię więcej kawy.
Odpisz
16 marca 2016, 01:59
Kolego co się stało okradli cię czy co?!
Odpisz
16 marca 2016, 09:53
@zx2001: *Śpi w rowie*
Odpisz
16 marca 2016, 14:46
*pije kawusie i czeka na kolegę z pączkami*
Odpisz
16 marca 2016, 16:34
@zx2001: *Chrap chrap*
Odpisz
16 marca 2016, 19:26
Ale kiedyś wrócisz?
Odpisz
16 marca 2016, 19:35
@zx2001: ...*30min*...
Odpisz
16 marca 2016, 19:43
Wierzę Ci na słowo.
Odpisz
16 marca 2016, 20:13
@zx2001: Dobra idę *tupu tupu
Odpisz
16 marca 2016, 23:28
A co z pączkami?
Odpisz
17 marca 2016, 09:20
@zx2001: Widziałem że o czymś zapomniałem...
Odpisz
17 marca 2016, 14:03
Zapitalaj po pączusie!!!
Odpisz
17 marca 2016, 14:08
@zx2001: *Tupu tupu
Odpisz
18 marca 2016, 01:55
A masz na nie kasę?
Odpisz
18 marca 2016, 08:17
@zx2001: Mam i już wracam
Odpisz
18 marca 2016, 08:54
Prędko bo kawusia stygnie!!!
Odpisz
18 marca 2016, 08:55
@zx2001: Tupu tupu
Odpisz
18 marca 2016, 12:56
Ale uważaj na dresów ok?
Odpisz
18 marca 2016, 13:38
@zx2001: Już ominięci... tylko jeszcze cyganie muszę portfel schować
Odpisz
18 marca 2016, 14:01
A ksiądz po kolędzie?!
Odpisz
18 marca 2016, 14:07
@zx2001: Przecież był. ..
Odpisz
18 marca 2016, 15:47
Ale uważaj bo on lubi pod sklepem siedzieć i Ci jeszcze każe dać kasę na kościół.
Odpisz
18 marca 2016, 16:07
@zx2001: Już jestem w polowie drogi
Odpisz
18 marca 2016, 16:43
Tylko omiń krucjatę bo jeszcze cię na nią zaciagną.
Odpisz
18 marca 2016, 17:53
@zx2001: Właśnie próbują
Odpisz
20 marca 2016, 09:11
Bronisz się przynajmniej?
Odpisz
20 marca 2016, 10:26
@zx2001: Ja już przed domem jestem
Odpisz
22 marca 2016, 16:24
Ekhem, a pączki?
Odpisz
22 marca 2016, 16:37
@zx2001: Spoko.. mam
Odpisz
22 marca 2016, 17:04
To poproś księdza żeby Cię harleyem podwiózł.
Odpisz
22 marca 2016, 17:43
@zx2001: Do domu mam 50m
Odpisz
22 marca 2016, 22:29
Kawunia już dawno wystygła wracaj mi tu!
Odpisz
22 marca 2016, 22:37
@zx2001: *Dryń dryń* halu... jestem
Odpisz
23 marca 2016, 09:32
To teraz odgrzejemy kawusie i zjemy pączki. Mam nadzieję że nie są z nadzieniem wiśniowym.
Odpisz
23 marca 2016, 10:25
@zx2001: Nieee....chyba...
Odpisz
24 marca 2016, 23:49
To dobrze jedzmy w końcu!* je pączunie (podobno nie z nadzieniem wiśniowym) i popija kawą*
Odpisz
14 marca 2016, 14:42
Mam podobny tylko czarno-ognisty :>
Odpisz
13 marca 2016, 18:53
Biedne rowery, tak im miejsce zajmuje!
Odpisz
13 marca 2016, 18:28
Prawilnie ziom ✋
Odpisz
13 marca 2016, 18:04
A czemu tak by nie robić? Nie przeszkadza na parkingu
Odpisz