Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2016, 08:37
to jest rekin.
Odpisz
1 lutego 2018, 15:50
@rogaliq: A nie zając?
Odpisz
1 lutego 2018, 17:11
@kolkav5: O cholera, ten komentarz ma prawie 2 lata.
Odpisz
13 maja 2021, 14:18
@rogaliq: jakaś ryba z głębin zapewne
Odpisz
24 marca 2016, 10:26
*i don't won't to live on this planet anymore*
Odpisz
23 marca 2016, 18:07
Siostra Wikipedia mówi "Mitsukurina[3], rekin chochlik[4], rekin Owstona[5] (Mitsukurina owstoni) – gatunek głębinowego rekina, jedyny żyjący przedstawiciel rodziny Mitsukurinidae[6]. Charakterystyczną cechą tego gatunku jest nietypowy kształt głowy, z długim, przypominającym kielnię dziobem (rostrum). Ponadto, mitsukurina wyróżnia się różowym kolorem całego ciała i wysuwalnymi szczękami[6].
Mitsukurina owstoni występuje w głębinach morskich, poniżej głębokości 200 m. Zasięg występowania obejmuje Pacyfik od Australii[7] po Zatokę Meksykańską Oceanu Atlantyckiego[8], jednak najlepiej znany jest z rejonu Japonii, gdzie został odkryty dla nauki w 1898 roku.
Mitsukuriny odżywiają się m.in. głowonogami, skorupiakami i rybami. Bardzo słabo poznana jest biologia zwierzęcia, ponieważ rzadko jest obserwowany w warunkach naturalnych. Wydaje się, że mimo swojej rzadkości populacja rekina nie jest zagrożona, i klasyfikowany jest przez IUCN jako gatunek niższego ryzyka (LC)[2]."
Odpisz
23 marca 2016, 18:35
@Lacoste: "Wysuwane szczęki'? Za dużo obcego;_;
Odpisz
23 marca 2016, 20:27
To zwierze to relikt o ile się nie mylę więc takie rzeczy jak wysuwane szczęki mogą być powszechne u nich :P.
Odpisz
23 marca 2016, 20:32
@Lacoste: ciocia* XD
( Poleć jakieś anime ecchi/romans, nie mam do czego fapać ;-; )
Odpisz
23 marca 2016, 20:40
@Lacoste: Albo może Predalien? Albo Rekin X Yautja?( Yautja to rasa Predatorów)
Odpisz
23 marca 2016, 21:08
Prekilien ;-;?
Odpisz
23 marca 2016, 21:12
@Lacoste: Bardziej Prekin, ale jak uważasz.
Odpisz
23 marca 2016, 21:11
Odpisz
23 marca 2016, 19:21
Czytając tytuł słyszałem głos Blowka
Odpisz
23 marca 2016, 20:37
@Chemical: Nobody cares
Odpisz
23 marca 2016, 20:24
Rekin Goblin ^^
Odpisz
23 marca 2016, 18:48
Będę mieć koszmary ;-;
Odpisz
23 marca 2016, 19:50
*Strzela w ciebie usuwaczem koszmarów D2* Już nie.
Odpisz
23 marca 2016, 20:08
Yay! Dzięki !
Odpisz
23 marca 2016, 20:09
A teraz daj łapkę, bo inaczej strzelę Wywoływaczem koszmarów 10000.
Odpisz
23 marca 2016, 19:15
twoja stara !
Odpisz
23 marca 2016, 18:53
Zapewne mieli za mały budżet na efekty specjalne.
Odpisz
23 marca 2016, 18:41
Xenomorph? To ty?
Odpisz
23 marca 2016, 18:35
Rekin goblin każdy to wie!
Odpisz
10 marca 2016, 15:45
Bartku to rekin goblin jest przecież
Odpisz
8 marca 2016, 18:43
11,12 s 1337
Odpisz
8 marca 2016, 20:59
ok dzięki
Odpisz
8 marca 2016, 18:05
Z przyrki było zadane
Odpisz
8 marca 2016, 18:20
@TheCruzeN: a nie z polaka?
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2016, 18:45
@NinjaPotato: Z przyrki i polaka! ;)
Odpisz