Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2016, 11:55
Kostucha co chętnie cie wyru**a
Odpisz
9 marca 2016, 14:55
@Rosyjski: ZSRR!
Odpisz
9 marca 2016, 17:15
@KacperUE: Chcesz kolejny zabór?
Odpisz
9 marca 2016, 17:29
@Rosyjski: Nie!...Tylko chciałem cie zobaczyć
Odpisz
10 marca 2016, 15:06
@KacperUE: Aha, witaj przyszły sąsiedzie, przyszły bo sprawie iż nimi będziemy
Odpisz
10 marca 2016, 15:14
@Rosyjski: Czy ty sugerujesz powrót Komunizmu?
Odpisz
11 marca 2016, 11:01
@KacperUE: Nie, ale chcę przejąć pewien patent...
Odpisz
11 marca 2016, 11:02
@Rosyjski: jaki?
Odpisz
14 marca 2016, 14:13
@KacperUE: Twe... KLUSKI ŚLĄSKIE
Odpisz
14 marca 2016, 14:46
@Rosyjski: Chcesz Kluski Śląskie...?
Odpisz
15 marca 2016, 15:03
@KacperUE: tak TAAAAAK!!!
.
Gib, pls
Odpisz
19 marca 2016, 13:05
@Rosyjski: Bardziej bym polecał pierogi ruskie ale kto co woli
Odpisz
19 marca 2016, 17:07
@Rosyjski: BONE ZONE
Odpisz
19 marca 2016, 15:36
a teraz... który to pasztet xD
Odpisz
9 marca 2016, 22:54
saaaaans
Odpisz
19 marca 2016, 15:27
@PanSowa12: seeeeerif
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2016, 13:17
:(
Odpisz
19 marca 2016, 13:47
@Pasztecik: #JesteśmyzPasztecikiem
Odpisz
19 marca 2016, 14:29
@Pasztecik: Biedny pasztecik :v
Odpisz
19 marca 2016, 14:18
Ale pasztet
Odpisz
9 marca 2016, 00:03
To uczucie kiedy ty jesteś tym brzydalem 😒
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2016, 00:06
@masza232: Czemu zaczepiasz dziewczyny na imprezie brzydalu?
Odpisz
9 marca 2016, 00:10
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Nie zaczepiam, nikt mnie nie zaprasza na imrezy :D
Odpisz
9 marca 2016, 07:07
@masza232: Nie wiem czy się masz cieszyć... Często pizza za free tam jest. xd
Odpisz
9 marca 2016, 07:20
Walić pizze,można iść się wysrać za free
Odpisz
9 marca 2016, 11:54
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Nie wolno? ;-;
Odpisz
9 marca 2016, 16:27
@Ch4rles: To ty w domu płacisz za sranie? :D
Odpisz
9 marca 2016, 16:29
@masza232: Tak,płace za papier i wode
Odpisz
9 marca 2016, 12:12
Odpi***alają dzikie densy.
Odpisz
9 marca 2016, 00:40
Odpisz
9 marca 2016, 06:57
Zero siedem chłodź się.
Odpisz
9 marca 2016, 08:18
Bez dbjoru.
Odpisz
9 marca 2016, 00:37
to uczucie gdy musisz się zamknąć w łazience by mieć spokój przez chwilę...no chyba że ktoś cię zamknął w łazience...wtedy to nie nazekam jeśli loszka 8-10\10
Odpisz