Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2018, 18:31
Niektóre piosenki popka są nawet spoko ;p
Odpisz
22 stycznia 2019, 01:16
@Filipsss: NIEKTÓRE. Ja lubię tylko ze względu na sentyment. TAK! Sentyment do Popka, brzmi to dziwnie xD
Odpisz
20 marca 2016, 09:26
Gdyby Dime nie umarł, byłaby to wielka piątka thrash metalu :(
Pantera [*]
Odpisz
20 marca 2016, 10:08
@TwalotSparkl: Nope. Pantera, podobnie jak Exodus, czy prawie już zapomniany Whiplash nie dodostałyby się do Wielkiej 4 z powodu "nie brania udziału w ukształtowaniu podstaw gatunku". Przecie Meta nagrała tylko 3 Thrashowe albumy, ty chodzi o symbolikę, a nie o za**bistość. I wszystkich je*ie że Exodus istniał przed Megadeth
Odpisz
20 marca 2016, 11:52
@TwalotSparkl: "Pantera" umarła?! Smutno ._.
Odpisz
21 marca 2016, 17:09
@SetAbominae: Wgl nie kształtowali tej muzyki razem ze Slayerem. Mają ponad 25 lat (Cowboys from hell)
Odpisz
21 marca 2016, 17:09
@Soberker: Dimebag (gitarzysta) został zastrzelony podczas koncertu (dawno temu)
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2016, 18:30
@TwalotSparkl: Ale wtedy już grał w Damageplan, Pantera rozpadła się nieco wcześniej. A co do tworzenia gatunku, na początku grali bardziej Heavy niż Thrash
Odpisz
20 marca 2016, 14:05
Lubie metal [________] pudło na hejty od łan dajrekszonercuf i fanuf bibelka
Odpisz
20 marca 2016, 16:59
@Windows_10: zgadzam się z tobą i obronię cię przed hejtami
Odpisz
21 marca 2016, 18:01
@SuchyTv: dzięki
Odpisz
20 marca 2016, 08:47
Gang Albani faktycznie to syf i ścierwo jak ich mało...Ale Popek śpiewając solo tworzy naprawdę dobre według mnie piosenki, które mają lepszy przekaz niż np. "Pi**a nad głową".
Odpisz
20 marca 2016, 09:01
@Lacoste: przez ten avek Cię nie poznałem :D
Odpisz
20 marca 2016, 09:09
@Edward713: Może to przez przedawkowanie High School DxD, ale to chyba Rias Gremory z tego właśnie anime... to jest chore ; ;
Odpisz
20 marca 2016, 09:26
@Lacoste: "Słuchaj się przyjaciół"
"Żyj własnym życiem"
Jak dla mnie, to to się zeruje, więc jeszcze mniej sensu.
Odpisz
20 marca 2016, 09:46
@PotasBizmut: Tak to Rias ale nie przedawkowałem DxD :P. (Jeszcze >:D)
Odpisz
20 marca 2016, 09:46
Wolę słuchać o tym by żyć jak się uważa za słuszne niż o dz*wkach i dragach :3.
Odpisz
20 marca 2016, 22:52
@Lacoste: Borixon też był dobry w WYP3
Odpisz
20 marca 2016, 21:59
Psychika skrzywdzona na całe 10 minut ;_;
Odpisz
20 marca 2016, 20:05
jak można uważać gang albanii za trash...
Odpisz
20 marca 2016, 22:19
@krysztal2000: Bo jest to ch**owe?
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2016, 14:42
Nie lubię tej pierwszej czwórki ,z tego typu muzyki to słucham jedynie Nirvanę . A co do tej drugiej czwórki ,to Bieber ma teraz całkiem dobrą muzykę ,gang albanii jest robiony tylko i wyłącznie dla kasy ,Popek ,Borixon i Alibaba nie biorą tego na poważnie , 1D też da się słuchać ... Kwiatkowskiego tylko nie trawię ;v
Odpisz
27 lipca 2019, 23:55
@tylko_ja_jestem_po_zerze: Czekaj... co? Wielka czwórka thrash metalu nazywa się tak, bo tworzyła thrash metal. Nirvana to zespół grungowy. Dlaczego porównujesz ze sobą te zespoły?
Odpisz
20 marca 2016, 12:35
Co do gangu albanii,tworzą kupe,ale ostatnie piosenki Popka są naprawde dobre (Zaraz będą hejty "Idź stąd spocony gimbusie który jara się tym syfem")
Odpisz
20 marca 2016, 09:33
Co wy macie z tym metalem?
Jak można słuchać kawałku blachy?
Odpisz
9 marca 2016, 20:42
Lubię metal. Nie wiem jak wy ale mnie piosenki Slayer'u śmieszą :D
Odpisz
20 marca 2016, 09:13
@koskoskos: *Slayer'a :). Mnie śmieszy końcówka 'Spit it out' Slipknota dwukropekpe
Odpisz
20 marca 2016, 08:46
ciapaty disco brendgs ma ha było akurat dobre z króla albani
Odpisz
20 marca 2016, 10:17
@ALKATRAZ: Alkatraz pls
Odpisz
20 marca 2016, 08:41
Aż mi się youtuber o takim nicku przypomniał.
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2016, 08:36
prawda
Odpisz
20 marca 2016, 08:14
takie prawdziwe
Odpisz
20 marca 2016, 07:50
Taka prawda XD
Odpisz