Rzeczywistość taka okrutna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ikony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2016, 19:41
Nie Jako, że widziałem animacje Disneya to śmiem twierdzić
SPOILER
Że na końcu mogło to być więcej niż przyjaźń
SPOILER
Ale to tylko taka moja teoria na temat :3
Odpisz
10 marca 2016, 07:54
@Kideu: Oby nie ://
Odpisz
19 marca 2016, 17:04
Ups, w sequelu ma być, że zrobili sobie fenka
Odpisz
19 marca 2016, 17:34
@XDgierman: Sequel?
Odpisz
19 marca 2016, 17:42
@Kideu: Od samego początku było oczywiste że będzie to znajomość romantyczna więc to niespecjalnie spojler :D
Odpisz
19 marca 2016, 17:51
@XDgierman: co ty pier...?
Odpisz
19 marca 2016, 18:20
@Kideu: W sumie nie tylko twoja teoria...
Odpisz
19 marca 2016, 19:17
@Kideu: mi tam bardziej by pasował wątek przyjaźni ;)
Odpisz
19 marca 2016, 19:23
@Brind: w sumie ja też, chociaż oba są równie prawdopodobne
Odpisz
19 marca 2016, 19:29
@Kideu: no to trzeba czekać na drugą część.
Odpisz
19 marca 2016, 19:31
@Brind: jeśli zależy im na kasie, to będzie :V
Psst, ktoś robi fan komiks o Zwierzogrodzie :v
Odpisz
19 marca 2016, 19:47
@Kideu: sądząc po ilości gadżetów jakie wypuścili do filmu to im zależy, oby tylko sequel był rónie dobry co pierwsza część
Odpisz
19 marca 2016, 19:50
@Kideu: coś więcej o tym komiksie ?
Odpisz
19 marca 2016, 19:54
@Brind: jest na DeviantArcie i ma 3 strony, i zaczyna się od jakiegoś dziwnego snu Nicka
Odpisz
19 marca 2016, 19:58
@Kideu: ok
Odpisz
19 marca 2016, 20:03
@Brind: rickgriffin*deviantart*com
Odpisz
19 marca 2016, 20:47
@Kideu: a ja znalazłem parę innych komiksów na patreonie i na stronie gdzie wielu by chciało obejrzeć naprawdę "ładne" komiksy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 marca 2016, 20:49
@XDgierman: w stylu palec do dziurki
ale może znajdziecie ◔ ⌣ ◔
spoiler - poszukujcie zootopia rule 34
Odpisz
19 marca 2016, 20:55
@XDgierman: jestem za bidny na patreona
Odpisz
20 marca 2016, 20:45
@Kideu: gdzieś na jeja widziałąm obrazek jak biorą ślub
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2016, 20:46
@wampirra107: no był, ale to był wymysł autora
Odpisz
20 marca 2016, 20:46
Niech henzej zobaczy
Odpisz
19 marca 2016, 21:10
ACHTUNGUJ NA SPOILER:
Wydaje mi się, że skończyło się na czymś więcej niż przyjaźni...
Odpisz
20 marca 2016, 11:11
@sylwon1234: Na obiedzie?
Odpisz
20 marca 2016, 11:24
@NorthKoreaBall: na kolacji
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2016, 20:41
@NorthKoreaBall: nie
na wspólnym koncie na fb
Odpisz
20 marca 2016, 17:54
Lisek się w tańcu nie pi*rdoli xD
Odpisz
9 marca 2016, 19:02
I ta mina liseła na pierwszym obrazku...
Odpisz
9 marca 2016, 19:37
to nie pieseł ;-;
toż to liseł!
Odpisz
9 marca 2016, 20:06
@XxFINEZJAxX: I królikeł ;-;
Odpisz
9 marca 2016, 20:06
Królikełka*
Odpisz
9 marca 2016, 22:46
to zająceł, znaczy zającełka ;-;
królik to ten taki który jest hodowany, lub domowy np. miniaturka lub baranek
zając to ten dziki na którego się poluje i jest zazwyczaj własnie taki szary lub bardziej beżowy
tak wiem że pewnie to wiesz
Odpisz
19 marca 2016, 19:18
@XxFINEZJAxX: zające mają duże uszy.
Odpisz
20 marca 2016, 10:22
@Brind: Tak samo jak Olbrzymy Belgijskie ^^
Odpisz
19 marca 2016, 22:01
p-p-p- pani Kicałko ;-; (chodzi mi o 2 obrazek)
Odpisz
19 marca 2016, 19:24
Its perfekt for hentai.
Odpisz
9 marca 2016, 20:54
Still better love story than Twilight...
Odpisz
19 marca 2016, 19:19
nawet historia przyjaźni jest lepszą historią miłosną niż zmierzch.
Odpisz
19 marca 2016, 19:12
Dobry ziomek lis przenosi królika do domu po ostrym melanżu.
Odpisz
19 marca 2016, 18:48
No co takie jest życie.
Odpisz
19 marca 2016, 18:00
Rzeczywistość taka okrutna ;-;
Odpisz
9 marca 2016, 23:58
Zając ma kaca a dobry kumpel lis niesie go do domu.
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2016, 22:42
Dobry ziomek lis niesie zająca, gdy ten sie zmęczył.
Odpisz
9 marca 2016, 21:48
HHAHAHAHAAHAHA dobre
Odpisz
9 marca 2016, 22:29
@Izkalol0: ić stont
Odpisz
19 marca 2016, 20:21
@PanSowa12: Dlaczego go nienawidzisz? Co on ci takiego zrobił?
Jak możesz nakręcać tą fale nienawiści? On tylko wyraża swoją opinię!
Odpisz
19 marca 2016, 22:31
@Frutti56: ty też
no chyba że nie załapałem żartu
Odpisz
9 marca 2016, 21:36
So brutal !
Odpisz