I nagroda Darwina leci do...?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pilne
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2023, 13:31
Przerazajacy fakt: Wszyscg którzy dostali nagrodę Darwina, nie żyją 😱😱😱😱😱😱😱😱😱
Odpisz
24 marca 2019, 10:28
3
Odpisz
6 stycznia 2019, 00:58
2
Odpisz
10 marca 2016, 18:06
1. Pistolet może być nie naładowany.
2. Drabina raczej nie spadnie. No chyba że krawędź na której stoi i rozdupcy.
3. Według mnie wygrywa ta opcja. Ten kretyn nosi wiadro na łbie gdy ma kask na kierownicy...
Odpisz
10 marca 2016, 18:10
@Borsuk2304: To że może być naładowany nie znaczy że można przykładać go do oczu...
Odpisz
10 marca 2016, 18:20
Nigdy nie powiedziałem że gdy pistolet nie jest naładowany to wolno go przykładać do łba. Poza tym tytuł daje nam możliwość wybrania do kogo pójdzie ta nagroda a według mnie największe szanse ma opcja trzecia.
Odpisz
10 marca 2016, 19:06
@Borsuk2304: Tyle, że on pewnie stoi w miejscu XD
Odpisz
10 marca 2016, 19:07
@Borsuk2304: Tło byłoby rozmazane gdyby jechali
Odpisz
10 marca 2016, 19:31
@Nameless: Są funkcje w aparatach żeby robić zdjęcia w ruchu tak aby nie były rozmazane.
Odpisz
11 marca 2016, 01:38
@Borsuk2304: Lub po prostu na chwilę się zatrzymał.
Odpisz
30 grudnia 2016, 21:15
@Borsuk2304: Mam taką opcję w J1, czyli moim starym (5 lat) telefonem.
Odpisz
6 czerwca 2018, 21:56
@Borsuk2304: Na pierwszym jest zabawka.
Odpisz
19 października 2016, 15:00
2
Odpisz
11 listopada 2016, 13:18
@LubieTostyPL: Jacy idioci mówią że 2. Drabina stoi stabilnie oparta o barierkę przez co nie zsunie się ani nie rozsunie dalej.
Odpisz
16 września 2016, 21:43
1
Odpisz
21 sierpnia 2016, 16:49
2
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 17:48
emrual1 to malowanie nie jest warte twojego życia czy zdrowia jak spadniesz to ryzykujesz upadek z wysokości i uderzenie ciężką draniom
Odpisz
3 kwietnia 2016, 17:44
2
Odpisz
21 marca 2016, 23:06
2
Odpisz
20 marca 2016, 22:46
Zdecydowanie wybieram 4
Odpisz
20 marca 2016, 22:05
3
Odpisz
20 marca 2016, 21:52
Do numeru numer 2!!!! BA da bum Tsss!!!
Odpisz
11 maja 2018, 08:41
co
Odpisz
11 maja 2018, 12:19
@PanSowa12: nie, nie pytaj, to było dwa lata temu, mózg był inny
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2016, 12:02
Jeszcze raz zobaczę ten obrazek na jeja TO EKSPLODUJĘ!
Odpisz
20 marca 2016, 12:18
@jaccku321:
Odpisz
20 marca 2016, 12:19
@jaccku321: A gdzie eksplozja?
Odpisz
20 marca 2016, 12:44
Nie w formie screena. Chodzi mi o to, że nie mam pojęcia jakim cudem Bożydar to przepuszcza!
Odpisz
20 marca 2016, 12:46
@jaccku321: Nie o to mmi chodziło (↼_↼). Nie umiesz żartować (↼_↼)(ノ_<。)
Odpisz
20 marca 2016, 12:53
O mój boże, z kim ja rozmawiam...
Jeja 13+
Odpisz
20 marca 2016, 12:58
@jaccku321: Rozmawiasz z osobą płci żeńskiej. Takowej nie da się zrozumieć.
Odpisz
20 marca 2016, 21:23
@jaccku321: aha no to żegnamy
Odpisz
21 marca 2016, 13:45
@chrapacz2000: No właśnie, więc czemu nie wychodzicie?
Odpisz
21 marca 2016, 20:39
@jaccku321: 1. ja mam 15 lat 2. zachowujesz się jak byś miał mniej nisz 13
Odpisz
22 marca 2016, 13:46
@chrapacz2000: no, bo mam mniej nisz 13. Posiadam tylko 7 nisz, ale dokupię więcej.
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2016, 17:04
@jaccku321: jednego głupiego błędu się czepiasz
Odpisz
20 marca 2016, 12:45
2.
1. Nie trzyma za spust
3. Dużo osób jeździ bez kasków. A Pasażer ma kask budowniczego, które też daje spora ochronę.
Odpisz
20 marca 2016, 12:56
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Kask budowlańców chroni od rzeczy które mogą spaść na głowę. Jak twarzą poleci do asfaltu to mu kask raczej nie pomoże :P
Odpisz
20 marca 2016, 13:47
@Chrzaszcz_Trzcinowy: + 10 do ochrony przed cegłą xD
Odpisz
20 marca 2016, 17:27
W zestawie z ubraniami roboczymi daje + 10 przed "Kto panu tak to spie**olił?"
Odpisz