Brawo Deadpool, należało mu się!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie po oczach
Nieuczciwa ocena
To się nie może nie udać
Znak czasów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2020, 20:49
̼
Odpisz
19 kwietnia 2018, 18:15
Robin to śmieć
~Fuzionek
Odpisz
26 marca 2017, 21:13
Ty chory poje*ie-powiedział największy świr istniejący w marvelu.
Odpisz
12 marca 2016, 16:33
fani batmana gardzą tym obrazkiem
Odpisz
12 marca 2016, 18:09
@JuuzouWiktoria: Skąd ten przydomek "Juuzou"? Bo wiedz że Suzuya z TG jest mój.
Odpisz
12 marca 2016, 20:47
No sorry. Zajęłam go już dawno temu
Odpisz
12 marca 2016, 22:08
@JuuzouWiktoria: A bierz go sobie. Grell (anime: Kuroshitsuji) lepszy.
Odpisz
12 marca 2016, 23:54
Ej ;-; zabierasz moich mężczyzn. W takim razie zabieram Nagisę z Free i L.
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2016, 23:54
Weź kogoś typu... Anie z Ataku Tytanów
Odpisz
13 marca 2016, 00:48
@JuuzouWiktoria: Hmm, rezerwacja:
Near (nie wiem czemu kojarzy mi się z jajkiem niespodzianką)
Grell
Levi
Undertaker
Suzuya
Dobra, L'a ci zostawię. Zabieram *fanfary*
Raito!
Odpisz
13 marca 2016, 07:50
podzielmy się. juuzou i Levi mogą być tak troszkę moi? ;-;
Odpisz
13 marca 2016, 10:35
@JuuzouWiktoria: No nie wiem... ok. Ale po Równej połowie.
Odpisz
13 marca 2016, 12:11
Dobra ^^ dziękuję za łaskawość
Odpisz
13 marca 2016, 19:02
@JuuzouWiktoria: A Free nie oglądałam, próbuję, ale mi "przez gardło nie przechodzi".
Odpisz
13 marca 2016, 23:03
mi też nie XD zostałam zmuszona tak jak do Junjou Romantica
Odpisz
13 marca 2016, 23:03
mi też nie XD zostałam zmuszona tak jak do Junjou Romantica
Odpisz
12 marca 2016, 21:30
Chyba Deadpool ogląda Gimpera.
Odpisz
12 marca 2016, 15:16
Na to batman odda mu 2 razy mocniej
Odpisz
12 marca 2016, 15:40
Phi deadpool przebije go kataną
Odpisz
12 marca 2016, 16:17
@Snowtrooper:
#deadpoolislove
#deadpoolislive
Odpisz
12 marca 2016, 16:53
Dziwne słowa jak na ciebie Joker!
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2016, 18:50
@Snowtrooper: nikt go nie przebije... a wiesz czemu ? Ponieważ to Batman !
Odpisz
12 marca 2016, 21:09
Przypomina mi się film Hishe (nwm jak się pisze).
Odpisz
12 marca 2016, 15:02
Co do tytułu to Robinowi też się należało.
Odpisz
12 marca 2016, 15:04
@BruceWayne: A ty co Batman? :'D
Odpisz
12 marca 2016, 15:24
@Puchalke: Jaki Batman? Przecież to Bruce Wayne... Nie ćpaj tyle.
Odpisz
12 marca 2016, 18:25
@BruceWayne: Jak ja nie rozumiem ludzi, którzy uważają Pana za Batmana, Panie Wayne.
Odpisz
12 marca 2016, 15:51
WRESZCIE.
Odpisz
12 marca 2016, 15:12
Takie pytanie z dupy, czy w komiksach się zdarzyło żeby go uderzył? No, poza tą memową sceną?
Odpisz
12 marca 2016, 15:16
@Pierwsi: tak zdarzyło się
Odpisz
12 marca 2016, 15:00
w końcu ;-;
Odpisz