Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Phi!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jakby trochę nie fair
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2016, 17:23
nadal nie wiem co za rodzic tak wita czyjeś dziecko
Odpisz
24 marca 2016, 12:03
@ozi12: pewnie jakiś trochę dopingujący jedne a mający w dupie drugie
Odpisz
24 marca 2016, 13:25
niby tak, ale jak ja dzwoniłem z telefonu siostry do matki to jakoś tak nie powiedziała...
Odpisz
24 marca 2016, 13:51
@ozi12: to znaczy że traktuje was równo
Odpisz
24 marca 2016, 14:01
nie koniecznie
Odpisz
24 marca 2016, 14:22
@ozi12: no może się tak zdawać ale jednak nie faworyzuje twojej siostry
Odpisz
24 marca 2016, 14:24
więc twierdzisz, ze faworyzowanie zależy tylko od tego czy mówi do kogoś: "witaj moje ulubione dziecko"?
Odpisz
24 marca 2016, 15:04
@ozi12: no tak w 50%
Odpisz
24 marca 2016, 15:06
bo faworyzuje tylko połowę rodzeństwa? :D
Odpisz
24 marca 2016, 15:10
@ozi12: (nie wiem co piszę ale chcę wygrać tę kłótnie)
Odpisz
24 marca 2016, 15:32
eee... ok, a ja planuję ja zakończyć
Odpisz
24 marca 2016, 16:12
@ozi12: to uznajmy remis
Odpisz
24 marca 2016, 16:45
remis w czymś gdzie nie brałem udziału?
Odpisz
25 czerwca 2016, 09:14
@ozi12: Sory, w internetach nie ma czegoś takiego jak remis.
Odpisz
24 marca 2016, 16:33
"O, skąd wiedziałaś że to ja dzwonię?"
Odpisz
24 marca 2016, 13:16
U mnie jest tak że jeden rodzic lubi mnie bardziej drugi moją siostrę ;_;
Odpisz
24 marca 2016, 13:05
Alkatraz pewnie tak ma
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2016, 22:20
wow
Odpisz
10 marca 2016, 20:04
#BulIRzalBoMamaCieNieKocha
Odpisz
10 marca 2016, 17:19
Odpisz