Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To by wystarczyło
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2021, 18:46
Pewnie gość z Brukseli
Odpisz
3 lutego 2017, 12:11
Vincent jest wami zażenowany ,,rodzice""
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:53
jak w chinach to czemu sam sobie nie zlozyl
Odpisz
25 marca 2016, 23:23
Szczyt głupoty...
Odpisz
25 marca 2016, 21:47
Typowy fanboy Japka.
Odpisz
25 marca 2016, 16:21
A wystarczyło zamieszkać w Polsce , i co miesiac po 500 zł by dostali XD
Odpisz
25 marca 2016, 16:28
@oskare117: Nie wystarczyło by zamieszkać. Trzebabyłoby też uzyskać obywatelstwo.
Odpisz
25 marca 2016, 18:54
@TimekPL123: :O nie pie**ol X_X
Odpisz
25 marca 2016, 17:26
Ah! Ten XXI wiek...
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2016, 16:59
a ja mam farme dzieci
Odpisz
25 marca 2016, 16:22
Co za debile...
Odpisz
25 marca 2016, 16:22
...szkoda dzieciaka na IPhone
Odpisz
25 marca 2016, 16:13
Lepiej zrobili niż tacy co jak by zobaczyli że dziewczynka to by zabili odrazu (co w chinach jest dość popularne)
Odpisz
25 marca 2016, 16:07
Panie boże,zrób coś z tymi debilami na świecie...
Odpisz
11 marca 2016, 09:17
Glupota ludzka staję sie coraz większa..
Odpisz
10 marca 2016, 21:33
A mogli dostać 500 zł ... (jeśli mieli drugie dziecko)
Odpisz
10 marca 2016, 22:30
@FuryGaming: W Chinach?
Odpisz
11 marca 2016, 07:09
@Myszkapl: Może PiS również i tam jest.
Odpisz
10 marca 2016, 21:21
zabić debili , rozpie**olić apple
stwórzmy KAA - Koalicja Anty Applowska
kto z KAA ?
Odpisz
10 marca 2016, 21:23
explorer zjedz snikersa
Odpisz
10 marca 2016, 21:24
@Reichtangle: NOOOOOOOO
*zabija mieczem i rabuje*
Odpisz
10 marca 2016, 21:34
Wrzuca mu do gardła Snickersa.
Odpisz
10 marca 2016, 21:37
@pawel4134: ERROR -55555
Odpisz
10 marca 2016, 21:41
lepiej?
Odpisz
11 marca 2016, 17:24
???
Odpisz
3 lutego 2017, 12:12
chcesz dżemor na uspokojenie?
Odpisz
3 lutego 2017, 12:50
@BahuzankaPL: Tyś ku*wa szybki jak moden internetowy z 1995
Odpisz
3 lutego 2017, 13:30
JESTEM DZIEWCZYNĄ I NIE NAWIDZĘ KIEDY MYLĄ MNIE Z CHŁOPAKAMI! !!!!!1!!!!! !1!1!11!11!1!11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2017, 13:31
A poza tym przeglądam stare memy których nie widziałam i komentuję wredoto... 😡
Odpisz
3 lutego 2017, 16:51
@BahuzankaPL: Heh
Odpisz
3 lutego 2017, 20:18
I tak cię nie nawidzę... -_-
Odpisz
14 maja 2019, 07:02
@BahuzankaPL: nienawidzę*
Odpisz
10 marca 2016, 21:37
To dziecko się samo sprzedało i zarabia na was jak ZUS.
Odpisz