Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Jakby trochę nie fair
Przypałowo
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2016, 12:54
Ja zwykle dre się że nie idę bo mnie boli brzuch .-. Albo zaczynam ryczeć że mnie coś tam boli ;-;
Odpisz
11 marca 2016, 12:55
mój kolega ma "narazie" opuszczonych ponad 500 godzin ;-;
Odpisz
11 marca 2016, 12:56
w porównaniu mam 29 ;-;
Odpisz
11 marca 2016, 12:57
@koskoskos: wtf? jakim cudem on chce przejść
Odpisz
11 marca 2016, 12:58
@RussiaBall: Na feriach zdawał i zdał na półrocze ;-;
Odpisz
11 marca 2016, 12:59
@koskoskos: ja mam 43 ;-;
Odpisz
11 marca 2016, 13:00
@koskoskos: przecież powinnien mnieć niekwalifikowanie
Odpisz
11 marca 2016, 13:01
@RussiaBall: No właśnie miał więc zdawał na feriach :P
Odpisz
29 marca 2016, 18:35
@koskoskos: ja mam jakieś 14 i mi wycha mówi że mam naganne za godziny nieusprawiedliwione ;_;
Odpisz
29 marca 2016, 18:43
On usprawiedliwiał chorobą, a ty jak nie usprawiedliłeś to może ci dać
Odpisz
29 marca 2016, 18:53
@koskoskos: usprawiedliwiałem
Odpisz
29 marca 2016, 18:55
@koskoskos: CO
JAK
JEZU
POZDRÓW
Odpisz
29 marca 2016, 19:10
ja mam 100...
PROCENT frekwencji (czy jak to się tam pisze) :)
Odpisz
29 marca 2016, 18:58
Ja nie chcę!!!!!!!!!!
Odpisz
29 marca 2016, 18:54
Już jutro...
Odpisz
29 marca 2016, 18:45
To pewnie od tego ciągłego siedzenia przed komputerem
Odpisz
29 marca 2016, 18:31
ten obrazek ma jakieś 5 lat ;-;
Odpisz