Po co ja tu w ogóle jestem...?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Drewniany kominek
Nigdy na to nie wpadną
Zdeklasowani znowu
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2016, 17:46
A mnie wywalili z mojego własnego i zrobili nowy ;-;
Odpisz
18 marca 2016, 13:15
Albo robią nowy, żeby od ciebie uciec.
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2016, 11:05
A nie do "czatu grupowego"?
Odpisz
18 marca 2016, 11:10
@fankashehulk: Lepiej czata
Odpisz
18 marca 2016, 11:35
@Ch4rles: Czatu brzmi lepiej i to chyba poprawna wersja XD
Odpisz
18 marca 2016, 12:37
@xd_ailatan: Ale według mnie lepiej jak są popełniane błędy (Nie takie "Durze,żeka" tylko jak tu "Zapraszają do czata")
To śmieszniej brzmi,oczywiście to tylko moje zdanie :)
Odpisz
18 marca 2016, 11:48
takie tru
Odpisz