Droidy z Gwiezdnych Wojen
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Tacy to pożyją
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2021, 23:01
R14
Odpisz
8 września 2016, 16:44
Nigdzie nie widziałem R1 kto wie gdzie występował ?
Odpisz
16 marca 2017, 18:56
@AdFli: Wydaje mi się, że on jest jednym z droidów sprzedawanych przez Java, ale mogę się mylić.
Odpisz
17 maja 2016, 22:15
R1 kogoś mi przypomina... tylko nie przypominam sobie kogo...
Odpisz
7 kwietnia 2016, 12:06
Ej kto zauwazył ze przy r8 jest polowa r9
Odpisz
29 marca 2016, 16:09
Ciekawe jaki będze r34
(tu wklej lenny face)
Odpisz
29 marca 2016, 16:30
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 marca 2016, 19:29
@DarthKrooge: thanks!
Odpisz
29 marca 2016, 22:57
Pewnie tak:
Odpisz
29 marca 2016, 23:08
Za każdym razem jak czytam r34 to widzę Nissana r34.
Odpisz
29 marca 2016, 21:23
R2D2 postać która najwięcej przeklina.Każde jego słowo zostało ocenzurowane w filmie .
Odpisz
29 marca 2016, 19:12
R2 najlepszy :-)
Odpisz
29 marca 2016, 16:46
o ile dobrze pamiętam to R3 i R6 byli zdrajcami
Odpisz
29 marca 2016, 22:27
@Quest123: Kojarzysz może serial animowany Star Wars: Rebeliants? To jest właśnie R6 z tego filmu.
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2016, 18:40
R7 wygląda groźniej niż twarz Kylo.
Odpisz
29 marca 2016, 16:29
@RecOr: Nie ma co się dziwić, nawet ziemniak wygląda groźniej niż on.
Odpisz
29 marca 2016, 16:39
@TheGreatcat: Wyglądają jak kryminaliści! :O
Odpisz
29 marca 2016, 16:36
R2
Odpisz
11 marca 2016, 23:11
#teamartu
Odpisz
11 marca 2016, 17:53
gzie bb_8
Odpisz
11 marca 2016, 18:39
@Stevenunivers: tutaj sa tylko roboty typu r duh
Odpisz
11 marca 2016, 21:49
@grish99: bb_8 forever
Odpisz
29 marca 2016, 19:34
@Stevenunivers: Jeżeli to piszesz, to znaczy, że nie widziałeś żadnej części Star Wars poza 7. To rani moje oczy T-T
Odpisz
30 marca 2016, 09:48
@michgol: ja nie oglondałem star wars
Odpisz
30 marca 2016, 11:03
@Stevenunivers: Chodzisz na język polski?
Odpisz
30 marca 2016, 15:16
@Jeraszko: nie Bo jestm zagranico
Odpisz
30 marca 2016, 18:09
@Stevenunivers: Ale wiesz, słownik nie gryzie ;_;
Odpisz
30 marca 2016, 22:28
@michgol: siostre mi ziadł
Odpisz
31 marca 2016, 18:39
@Stevenunivers: Chyba że to był słownik do języka niemieckiego. Wtedy strzela.
Odpisz
11 marca 2016, 18:09
Dla mnie i tak R2 wygląda najnowocześniej :P
Odpisz
11 marca 2016, 17:48
R1, wracaj do domu, jesteś pijany!
Odpisz
11 marca 2016, 17:44
T3 forever
Odpisz