Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

7 lutego 2021, 23:01

R14

Avatar AdFli

8 września 2016, 16:44

Nigdzie nie widziałem R1 kto wie gdzie występował ?

Avatar Samukai987

16 marca 2017, 18:56

@AdFli: Wydaje mi się, że on jest jednym z droidów sprzedawanych przez Java, ale mogę się mylić.

Avatar ninjamasterPL

17 maja 2016, 22:15

R1 kogoś mi przypomina... tylko nie przypominam sobie kogo...

Avatar jarek132132

7 kwietnia 2016, 12:06

Ej kto zauwazył ze przy r8 jest polowa r9

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2016, 16:09

Ciekawe jaki będze r34
(tu wklej lenny face)

Avatar DarthKrooge

29 marca 2016, 16:30

(͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2016, 19:29

@DarthKrooge: thanks!

Avatar Hatapon

29 marca 2016, 22:57

Pewnie tak:

Avatar Dehit

29 marca 2016, 23:08

Za każdym razem jak czytam r34 to widzę Nissana r34.

Avatar RaXen

29 marca 2016, 21:23

R2D2 postać która najwięcej przeklina.Każde jego słowo zostało ocenzurowane w filmie .

Avatar geralt1235

29 marca 2016, 19:12

R2 najlepszy :-)

Avatar Quest123

29 marca 2016, 16:46

o ile dobrze pamiętam to R3 i R6 byli zdrajcami

Avatar elektyk23

29 marca 2016, 22:27

@Quest123: Kojarzysz może serial animowany Star Wars: Rebeliants? To jest właśnie R6 z tego filmu.

Avatar RecOr

Edytowano - 11 marca 2016, 18:40

R7 wygląda groźniej niż twarz Kylo.

Avatar TheGreatcat

29 marca 2016, 16:29

@RecOr: Nie ma co się dziwić, nawet ziemniak wygląda groźniej niż on.

Avatar Dead_Bload321

29 marca 2016, 16:39

@TheGreatcat: Wyglądają jak kryminaliści! :O

Avatar KacperUE

29 marca 2016, 16:36

R2

Avatar LotewskiChlop

11 marca 2016, 23:11

#teamartu

Avatar Stevenunivers

11 marca 2016, 17:53

gzie bb_8

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Stevenunivers

30 marca 2016, 22:28

@michgol: siostre mi ziadł

Avatar michgol

31 marca 2016, 18:39

@Stevenunivers: Chyba że to był słownik do języka niemieckiego. Wtedy strzela.

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2016, 18:09

Dla mnie i tak R2 wygląda najnowocześniej :P

Avatar
musztardan

11 marca 2016, 17:48

R1, wracaj do domu, jesteś pijany!

Avatar Zygarde

11 marca 2016, 17:44

T3 forever

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Ładne rzeczy

Tacy to pożyją

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka