Dodałem obrazek i po pięciu minutach miał dużo komentarzy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ostry ten sędzia
Pilne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Frustrujące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2016, 20:02
Wy tak serio? ;-;
Odpisz
23 marca 2016, 22:34
@Filski: Nie, na niby.
Odpisz
24 marca 2016, 09:37
@Filski: W końcu zmieniłeś avka! Bogu dzięki! (Chociaż widzę, że nie do końca, bo kawałki starej twarzy są).
Odpisz
12 marca 2016, 11:26
Zaczynamy kłótnię.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Geje trzeba wytępić!
Odpisz
23 marca 2016, 20:11
@sylwon1234: Prześle cię do mojej przyjaciółki ,która ogląda yaoi ...
Odpisz
23 marca 2016, 20:24
@troll227: No!
Odpisz
23 marca 2016, 20:34
@sylwon1234: Nie no nic do ciebie nie mam
Odpisz
23 marca 2016, 20:38
@sylwon1234: Ja do Gei nic nie mam..
Odpisz
23 marca 2016, 22:33
@sylwon1234: Yaoistki urządza ci piekło ; -;
Odpisz
24 marca 2016, 08:08
@drollercastergirl: Umrę ;-;
Odpisz
24 marca 2016, 08:41
@sylwon1234: Umrzesz, jaką chciałbyś trumnę?
Odpisz
24 marca 2016, 09:22
@drollercastergirl: Osobiście wolę kremację.
Odpisz
24 marca 2016, 09:30
@sylwon1234: Nie ma sprawy.
Odpisz
24 marca 2016, 09:10
d
Odpisz
24 marca 2016, 08:24
Było.
Odpisz
23 marca 2016, 23:10
Mam tak samo ;_;
Odpisz
23 marca 2016, 22:06
True story
Odpisz
11 marca 2016, 19:55
Sprzedam Opla.
*Tego się nie spodziewałeś.
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2016, 20:03
@hubikstkj: http
Odpisz
23 marca 2016, 20:04
@hubikstkj:
Odpisz
23 marca 2016, 21:43
@hubikstkj: Nikt się tego nie spodziewał
Odpisz
11 marca 2016, 19:46
Było *kłóci się z Monnxem o to na czyj teraz profil wjechać*
Odpisz
11 marca 2016, 19:50
@Komandor_Brytania: czy teraz taka moda na avek Crunky?
Odpisz
11 marca 2016, 19:54
@XxFINEZJAxX: Nie, to tak tylko dla beki :v
Odpisz
11 marca 2016, 19:58
@Komandor_Brytania: trudno was odróżnić :P
Odpisz
11 marca 2016, 20:33
@XxFINEZJAxX: I o to chodzi :b Czasami sam zastanawiam się co ja robię na koncie Crunky xDD
Odpisz
11 marca 2016, 20:41
@Komandor_Brytania: :P
Odpisz
11 marca 2016, 20:43
@XxFINEZJAxX: Ta dezinformacja idzie za daleko xD
Odpisz
23 marca 2016, 20:10
@Komandor_Brytania: Kolejny kom w którym o mnie wspominasz a ja nie mam o nim zielonego pojęcia :v
Odpisz
23 marca 2016, 20:45
@Monnx: Szzzz...
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2016, 20:29
tak jak pod moim o wkladaniu czlonka do tylka._.
Odpisz
23 marca 2016, 20:06
Aj noł dat filing bro
Odpisz
12 marca 2016, 03:03
Byo
Odpisz
11 marca 2016, 18:53
"kłótnie kłótnie"
Odpisz
12 marca 2016, 00:08
@VexPL: było było
Odpisz
11 marca 2016, 22:01
ja mam kłótnie albo rozmowy które powinny być na private
Odpisz
11 marca 2016, 19:37
"Byo, kłudnia"
Odpisz
11 marca 2016, 19:14
Było
*kłótnia*
Odpisz