Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2016, 10:51
Hiszpańska inkwizycja
Odpisz
14 marca 2017, 21:13
NIKT SIĘ NIE SPODZIEWA HISZPAŃSKIEJ INKWIZYCJI!!!
Odpisz
24 marca 2017, 18:41
@KucikukanPL: Czemu odpisujesz ponad rok później
Odpisz
25 marca 2017, 13:16
Bo zobaczyłem to rok później
Odpisz
13 czerwca 2017, 12:05
Żeby nikt się nie spodziewał
Odpisz
6 listopada 2017, 15:08
@TheUltimateBrony: właśnie
Odpisz
28 listopada 2018, 18:53
@massesd: Tak jak hiszpańskiej inkwizycji
Odpisz
22 lipca 2020, 12:21
@KucikukanPL: nikt sie nie spodziewał odkopania tego mema
Odpisz
4 kwietnia 2022, 06:13
@Zaspanymen33: nikt się nie spodziewał powiadomienia w tym wątku po 1.5 roku
Odpisz
6 czerwca 2018, 10:55
@KontoUsunięte: NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ HISZPAŃSKIEJ INKWIZYCJI!!!
A SZCZEEGÓLNIE NAS!!
Odpisz
31 października 2016, 15:46
Nikt się nie spodziewa hiszpańskiej inkwizycji
Odpisz
26 marca 2016, 14:31
Co to za strój USA?
Odpisz
5 czerwca 2016, 16:57
@Miguelp: Purytanina
Odpisz
6 czerwca 2016, 07:32
@Myszkapl: ja to pisałem?
Odpisz
6 czerwca 2016, 16:51
@Miguelp: No tak, pytałeś o to.
Odpisz
6 czerwca 2016, 16:57
@Myszkapl: sry ale wydaje mi się że ktoś ma dostęp do mojego konta czasem widzę komentarze których nie pisałem
Odpisz
3 lipca 2016, 17:51
@Miguelp: Albo masz alzheimera i nie pamiętasz, że je pisałeś.
Odpisz
3 lipca 2016, 17:55
nie i tego tez nie pisałem
Odpisz
3 lipca 2016, 17:58
@Miguelp: No ku*wa, nie wiem, schizofrenik?
Odpisz
3 lipca 2016, 18:04
dobra to napisałem ale tego pierwszego nie
Odpisz
24 marca 2016, 10:48
O dziwo spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji na tym obrazku
Odpisz
22 marca 2016, 18:34
Nikt się nie spodziewał Hiszpańskiejinkwizycjiball!
Odpisz
23 marca 2016, 00:25
Wytłumaczysz o co chodzi z tą hiszpańską inkwizycją? Bo ja jak zwykle nie w temacie.
Odpisz
23 marca 2016, 07:35
@michalst5: Był taki film o hiszpańskiej inkwizycji i tam był tekst "Nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji!". Potem ktoś zrobił z tego mema.
Odpisz
23 marca 2016, 09:17
Dzięki stary.
Odpisz
23 marca 2016, 22:44
Może byś wiedział o co chodzi a nie wprowadzał w błąd nieświadomych?
Odpisz
23 marca 2016, 22:48
@michalst5: To nie był film, tylko skecz Monthy Pythona. Przepraszam za wprowadzanie w błąd.
Odpisz
12 marca 2016, 10:40
Od kiedy sarny mają rogi ???
Odpisz
12 marca 2016, 10:41
@druid6: od kiedy mężowie zaczęli je zdradzać
Odpisz
12 marca 2016, 10:43
@druid6: Samce sarny...
Odpisz
12 marca 2016, 11:21
@druid6: No tak jakby samce (kozły) sarny mają rogi... tak od zawsze.
Odpisz
12 marca 2016, 22:48
@Myszkapl: Sarny to samice a one rogów nie mają .
Odpisz
12 marca 2016, 22:51
@druid6: Sarna to gatunek. Samica to koza. Samiec to kozioł.
Mam nadzieję, że nie jesteś jednym z tych co myślą, że sarna to samica, a samiec to jeleń, którego samica to łania, a samiec to byk.
Odpisz
13 marca 2016, 09:45
@Myszkapl: No nie za bardzo z tego co ty piszesz to tak jak by nazywać bydło krową . Choć troszkę mnie z tropu zbiłaś.
Odpisz
13 marca 2016, 12:55
@druid6: Mi możesz nie wierzyć, ale naprawdę samica sarny nazywa się kozą, a samiec kozłem.
Tak jak samiec jelenia bykiem, a samica łanią.
U łosia są to łopatacz/byk i klępa
U dzika odyniec i locha
Odpisz
22 marca 2016, 17:14
@Myszkapl: Twój tok rozumowania uświadomił mi jak bardzo nie uważałem na biologii
Odpisz
22 marca 2016, 18:18
@druid6: poroża nie rogi!!1!1!1!!1
Odpisz
22 marca 2016, 18:33
@Myszkapl: W końcu ktoś kto się zna!:D
Odpisz
22 marca 2016, 20:59
@druid6: myślałem że jesteś mądry, bo sarny nie mają rogów tylko poroże, ale jak zobaczyłem twój komentarz o tym, że sarny to samice, to sorry ale jesteś podwójnie głupi...
Odpisz
22 marca 2016, 21:01
@Myszkapl: 6 minusów, ale ciemnota na tym jeja, a jak już coś to poroże, a nie rogi tp jest duża różnica. więc druid miał rację pisząc, że sarny nie mają rogów, ale potem napisał że to są samice... :/
Odpisz
22 marca 2016, 21:02
@Kubox123456: jedyny mądry w całej dyskusji...
Odpisz
22 marca 2016, 21:34
@xXkuba22Xx: Tak sobie mów, próbuj udowodnić światu ze ty jedyny masz racje , że znasz prawdę tak na prawdę mylisz się w obu kwestiach i nie próbuj nawet tego udowadniać bo tylko się pogrążasz we własnych kłamstwach . A jeśli naprawdę myślisz że masz rację to zostaw to dla siebie i nie manipuluj innymi ...
Odpisz
22 marca 2016, 21:52
@druid6: ty tak na serio czy próbujesz trollować? ja nikim nie manipuluję tylko uświadomiłem ci że jesteś w błędzie...
Odpisz
22 marca 2016, 21:25
Hiszpańska inkwizycja !
Odpisz
22 marca 2016, 21:03
Sarny nie mają rogów, tylko poroże!!! ludzie co z wami?
Odpisz
22 marca 2016, 18:12
Sarna nie ma rogów -_-
Odpisz
22 marca 2016, 17:38
Przepisy jak na szkolnej stołówce ;-;.
Odpisz
22 marca 2016, 18:05
@Lacoste: Ciekawe czy Polandię by za kaszankę tez chcieli spalić...
Odpisz
22 marca 2016, 17:26
Hiszpańska inkwizyja !!!!!
Odpisz
22 marca 2016, 17:26
No ku*wa spłoniesz...
Odpisz
12 marca 2016, 19:23
Hiszpańska Inkwizycja jakie oczy!
Odpisz
12 marca 2016, 14:05
spodziewałam się hiszpańskiej inkwizycji
Odpisz