Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Były nóżki, nie ma nóżek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2023, 17:12
Grafika hdr
Odpisz
28 lipca 2009, 08:34
Znowu jakieś dzieci neo z tekstem :
"i do ulu"
Takie teksty to ja po pijanemu w przedszkolu bym nie powiedział.
Odpisz
8 października 2020, 11:08
@Zieloony: taraz jest na odwrót
Odpisz
14 maja 2019, 17:57
To już 10 lat
Odpisz
25 lipca 2009, 20:48
Noo.. Nawet fajne. 3/5
Odpisz
25 lipca 2009, 16:13
5/5 i do ulu (ulubionych jak ktos nie wie)
Odpisz
25 lipca 2009, 15:52
Obrazek średni, dam 4/5.
Teraz napisze cos nie na temat ale...
Kajko ma w awatarze ze ten na dole ma głupi komentarz, ale zazwyczaj pisze cos podobnego i taje taką samą ocene... haha ;/
Odpisz
25 lipca 2009, 15:30
SpooKo .! ;)
_5 xD
Odpisz
25 lipca 2009, 14:18
Fajne
4/5
Odpisz
25 lipca 2009, 12:55
nieźle 4/5
Odpisz
25 lipca 2009, 12:15
3/5
Odpisz
25 lipca 2009, 11:52
świetne. :)
5/5 i do ulu ;D
Odpisz
25 lipca 2009, 11:40
Super fota :) 5/5
Odpisz
25 lipca 2009, 11:31
5/5 i do ulu
lubie takie fotki
Odpisz
25 lipca 2009, 11:29
Fajne, 5/5 i do ulu
Odpisz
25 lipca 2009, 10:51
Średnie 3/5
Odpisz