Za moich czasów łapało się doła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Totalnie
Drewniany kominek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2016, 18:50
Nadal łapie się doła. Po prostu depresja oznacza łapanie doła dwadzieścia razy częściej.
Odpisz
12 marca 2016, 18:31
A za moich czasów łapało się Rusków spi***alających z Łuku Kurskiego a nie doła
Odpisz
12 marca 2016, 18:35
@Komandor_Brytania: A Ruskie nie byli w dole?
Odpisz
12 marca 2016, 18:38
kisne xd
Odpisz
12 marca 2016, 18:38
@MiarkowyBanan: Łap beczkę!
(_)
Odpisz
12 marca 2016, 19:00
No, Ruscy mieli doła :v
Odpisz
12 marca 2016, 19:21
@Komandor_Brytania: Ale w innym sensie...
Odpisz
12 marca 2016, 19:24
@Komandor_Brytania: W tym sensie
Odpisz
12 marca 2016, 19:25
Ch**owy ten dół D:
Odpisz
12 marca 2016, 19:26
@Komandor_Brytania: No, dół jak ch*j
Odpisz
12 marca 2016, 23:23
@Komandor_Brytania: A za moich czasów łapało się mamuty, bo miały najwięcej mięsa.
Odpisz
13 marca 2016, 09:38
@ananas1: Za moich czasów łapało się bakterie, bo nic innego nie było :o
Odpisz
13 marca 2016, 12:16
@Komandor_Brytania: A za moich czasów łapało się fragmenty skał, żeby stworzyć nowe planety.
Odpisz
13 marca 2016, 12:27
@ananas1: Za moich czasów łapaliśmy pierwiastki żeby wybuchły.
Odpisz
11 kwietnia 2016, 13:46
@Komandor_Brytania: A za moich czasów to była tylko ciemność!
Odpisz
12 marca 2016, 19:25
To jest takie mądre...
Odpisz
12 marca 2016, 18:58
Ja tam się urodziłam z depresją, więc jej nie łapię.
Odpisz