Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Z klasą się trzeba urodzić
Drewniany kominek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2016, 17:07
Jak to mówią po hiszpańsku ty HIJO DE PUTA!
Odpisz
10 kwietnia 2016, 20:16
Gott mit uns
Odpisz
13 marca 2016, 00:04
ALLAH AKBÖRK
Odpisz
13 marca 2016, 00:17
To chyba w Szwecji :v
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2016, 01:56
@CrazyMe: W Szwecji raczej Ållah Åkbar :D
Odpisz
13 marca 2016, 08:16
@StraikerPL: Raczej: ,,Gott det finns stor"
Odpisz
27 marca 2016, 23:14
@StraikerPL: Tylko jak to szwed przeczyta wyjdzie mu Oulah oukbar
Odpisz
27 marca 2016, 17:42
allahu akbar*
Odpisz
27 marca 2016, 16:53
Ostatnio to raczej mówi się tak nie tylko we Francji,ale i w Belgi.
Odpisz
27 marca 2016, 14:18
Jak to mówią w Polsce:,,je/b sie, kebsie.''
Odpisz
13 marca 2016, 07:23
;-;
Odpisz
13 marca 2016, 05:02
chyba było
Odpisz