Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ikony
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2016, 22:25
obrazek u góry + tytuł tego obrazka
Odpisz
9 kwietnia 2016, 14:32
Odpisz
9 kwietnia 2016, 12:11
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 12:14
it's a Trump
Odpisz
9 kwietnia 2016, 13:04
@ponczeq: it's a nieśmieszne
Odpisz
13 marca 2016, 13:58
Nie wiem..nie wiem..zrobiło się trochę sennie..
Odpisz
13 marca 2016, 13:37
Może tro...
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2016, 00:26
Mi pachnie karpiem;-;
Odpisz
9 kwietnia 2016, 12:09
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 kwietnia 2016, 12:56
Co ty tam wąchasz? (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 kwietnia 2016, 18:36
@Agario: Fajny avatar, Jaino xd
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:17
@Agario: Resztki z Wigilii:v
Odpisz
13 marca 2016, 00:21
Pachcie usypiaczem...
Odpisz