Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Szybki jak błyskawica
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2016, 10:11
Jebłem
Odpisz
30 marca 2016, 11:42
@SetAbominae: PADŁEŚ? POWSTAŃ!
Odpisz
26 czerwca 2016, 17:02
@xd_ailatan:
Odpisz
30 marca 2016, 10:43
mam szacunek do poleglych polakow i nie smieje sie z takich zartow
hejtujcie mnie, mam to w tylnej czesci ciala
Odpisz
13 marca 2016, 14:20
Zwrócił ktoś uwagę na emigrację tytułu? Obrazek temu był pod Moskwą, teraz pod Stalingradem...
Gdyby pan A zmienił- "Tytuł jest pod Stalingradem".
Odpisz
13 marca 2016, 14:44
@Monnx: Następny cel? Na Berlin!
Odpisz
13 marca 2016, 16:37
Иует, następny cel: Leningrad
Odpisz
13 marca 2016, 18:59
@Komandor_Brytania: Leningrad jest otoczony, a dalej się trzyma... Ten pomysł z transportem przez rzekę to był niezły!
Odpisz
13 marca 2016, 19:02
Ale, ale...Luftwaffe! Pie**olnijcie tam atomówką!
Odpisz
13 marca 2016, 19:08
@Komandor_Brytania: Hi hi hi hi Hiroszima. Czekajcie,lecę tam!
Odpisz
13 marca 2016, 12:38
Mam podobną fryzure co ten chłopak. Mam sie bać ?
Odpisz
13 marca 2016, 12:41
Ja widzę dwóch chłopaków...
Odpisz
13 marca 2016, 12:51
Ten z wąsem sie nie liczy.
Odpisz
13 marca 2016, 12:53
...
Odpisz
13 marca 2016, 12:38
-Pierwsza komora! Jak się bawicie!?
-Dobrze!
-Druga komora! Jak u was!?
-Więcej gazu!!
.
.
.
;D
Odpisz