Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pilne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2016, 20:14
Odpisz
26 marca 2016, 10:54
ta rodzielczoooość. Ta jakość zdjęciaaaa. Wzruszyłem się.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:57
@Sir_Snoge:
Odpisz
2 sierpnia 2016, 12:27
@Archeologwinternetach: Nick Ci pasuje.
Odpisz
8 września 2018, 15:39
@Sir_Snoge: Wtedy to było tylko parę miesięcy
Odpisz
9 października 2018, 17:54
@Polski322: A teraz miesiąc i 1 dzień
Odpisz
9 października 2018, 20:14
@PanMisiek: dokładnie
Odpisz
11 kwietnia 2019, 22:18
@Polski322: Lata mijają i życia ubywa, czas kopać bracia, rzec muszę "bywam".
Odpisz
13 lipca 2020, 12:30
@TrueStoryGuy: już 4 lata
Odpisz
7 stycznia 2017, 14:14
I tak wolałabym pizzę
Odpisz
13 marca 2016, 20:10
Tak idziesz na "Antmana" w Kolumbii, kupujesz przekąskę i dostajesz wyrzutów sumienia.
Odpisz
13 marca 2016, 20:59
@figaro19: ale nie chcesz przez to powiedzieć że jesteś weganinem?
Odpisz
13 marca 2016, 21:05
@przemo192: Nie, nie chcę. Uwielbiam mięso.
Odpisz
13 marca 2016, 22:28
@przemo192: Wegetarianizm to choroba
Odpisz
14 marca 2016, 00:15
@SetAbominae: Uzasadnij.
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2016, 01:10
@SetAbominae: Jeżeli ktoś nie ma problemów zdrowotnych z jedzeniem mięsa to tak.
Odpisz
14 marca 2016, 07:59
@Nameless: Patrząc od strony ewolucyjnej jest znacznie większym wynaturzeniem niż sadyzm. Poza tym pokarm roślinny nigdy nie dostarcza tyle wartości, zwłaszcza białek. Wartość energetyczna steka do uzyskania z roślin wymaga ich kilka kg. Wystarczy?
Odpisz
14 marca 2016, 16:23
@SetAbominae: Ludzie są wszystkożerni więc mają wybór. Matka natura nie bez powodu dała nam sałatę i krowę.
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2016, 16:24
@SetAbominae: A mięso można zastąpić kotletami sojowymi.
Odpisz
15 marca 2016, 07:47
@Nameless: To jak ci chorzy ludzie radzą sobie w swej smutnej i bezsensownej egzystencji już mnie średnio obchodzi
Odpisz
15 marca 2016, 08:13
@SetAbominae: SMUTNEJ I BEZSENSOWNEJ EGZYSTENCJI XDDDDDD O BOZE XD
Odpisz
26 marca 2016, 10:07
@SetAbominae: "zwłaszcza białek."
Soja, spirulina...
Odpisz
26 marca 2016, 10:53
@Nameless: definicją choroby jest odchylenie od normy. Norma to inaczej naturalność, instynktowność. Jedzenie mięsa jest instynktowne, każde zwierzę mięsożerne i wszystkożerne je mięso. Dlatego też wegetarianizm jest chorobą.
Odpisz
26 marca 2016, 15:27
@Sir_Snoge: Definicją choroby nie jest odchylenie od normy.
Odpisz
26 marca 2016, 17:10
@Nameless: nie mówię o biologicznej definicji. Mówię o definicji bliższej psychologii i antropologii.
Odpisz
28 marca 2016, 12:15
@SetAbominae: Ojej. Czyli od roku jestem chora? Nie. To, że coś jest odchyleniem od normy, to nie znaczy że to choroba ^^ Jestem w miarę normalna- nie namawiam ludzi do nie jedzenia mięsa. Moim skromnym zdaniem chorobą można nazwać weganizm, a nie wegetarianizm.
Odpisz
28 marca 2016, 22:13
@Sir_Snoge: Ponadto wegetarianizm bardzo łatwo doprowadza do zaburzenia homeostazy, a to już jest czysta definicja biologicznej choroby
Odpisz
27 marca 2016, 22:43
w czekoladzie
Odpisz
26 marca 2016, 19:52
I dużo białka...
Odpisz
26 marca 2016, 10:52
Nie jadłbym... Popcorn lepszy... ;-;
Odpisz
13 marca 2016, 20:12
Obrzydliwe.
Odpisz
13 marca 2016, 20:30
@Seth_Mint: A pewnie smakują jak zesmażona skórka kurczaka.
Odpisz
13 marca 2016, 20:46
@Seth_Mint: dobre są :v
Odpisz
26 marca 2016, 10:50
*podlewa cię benzyna i spala* i h8 u
Odpisz
26 marca 2016, 10:16
to są mrówki z koksem bo są troche białe
Odpisz
26 marca 2016, 10:29
@Kloffig: Gdzie ty tu biel widzisz?
Odpisz
26 marca 2016, 10:29
Koleś nie słyszał o tym, że światło może się odbijać...
Odpisz
26 marca 2016, 10:48
@Kloffig: Troll czy uchodzca z działu gier?
Odpisz
26 marca 2016, 10:04
jade tam
Odpisz
13 marca 2016, 20:31
Odpisz
13 marca 2016, 22:21
@Lillly: tak mnie to zdziwiło że aż żarówka 85 wat mi przygasa
Odpisz
13 marca 2016, 22:59
@Lillly: W Indiach je się żywe pająki z cynamonem,zamiast lodów
Odpisz
13 marca 2016, 21:01
ciekawe czy dobre
Odpisz
13 marca 2016, 20:46
Lorax by jadł...
Odpisz
13 marca 2016, 20:18
Bear Grylls byłby w raju!
Odpisz
13 marca 2016, 20:15
mmm. jadlbym
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2016, 20:12
jadłbym. [no w końcu mrówka też mięso, a ja lubię mięso]
Odpisz