Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Były nóżki, nie ma nóżek
Ostry ten sędzia
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2021, 08:39
no tak a mam już ledwo połowę Listopada
Odpisz
13 marca 2016, 23:21
Nie znam anglika (uczę się Niemca ;___;). Wytłumaczcie plz ;___;
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2016, 23:43
Ten człowiek nazywa się Sumwun Speshal. Tamten napisał do niego na Facebook'u tekst piosenki "Last Christmas". Wstaw na końcu tekstu jego imię i nazwisko. Wyjdzie coś podobnego do ciągu dalszego tej piosenki.
Odpisz
26 marca 2016, 20:03
*klapu klapu klapu* C:
Odpisz
26 marca 2016, 20:29
To język angielski nie jest obowiązkowy, a jako dodatkowy można sie uczyć niemieckiego, albo rosyjskiego?
Odpisz
26 marca 2016, 20:37
@bezlada: Nie mamy rosyjskiego, mamy za to hiszpański
Odpisz
26 marca 2016, 20:38
@bezlada: niemiecki jest obowiązkowy
Odpisz
26 marca 2016, 20:40
Nie wszędzie. Często można wybrać sobie niemiecki/rosyjski/francuski/hiszpański/bóg wie jaki
Odpisz
26 marca 2016, 21:51
@bezlada: Jako język nauczany od podstawówki można wybrać ang. lub niem. a jako j. nauczany od gimnazjum dowolny język nowożytny oferowany przez szkołę.
Odpisz
26 marca 2016, 22:34
@unicorn_zuzu: w każdym gimnazjum jest niemiecki...
Odpisz
26 marca 2016, 23:51
Nie w każdym. Byłeś w dwóch i ci się tylko tak wydaje.
Odpisz
27 marca 2016, 10:13
@SomebodyNobody: To nie trafiłem na takie bez niemieckiego, tak jak moja siostra, brat cioteczny, mama, tata i wujek ;-;
Odpisz
27 marca 2016, 13:10
No dobra... Ale to wciąż tylko przypadek, w niektórych nie ma :V Chociaż w większości jest. To zależy od szkoły. Na przykład w mojej w ogóle nie było innych języków poza angielskim, zmienili to dopiero kilka lat temu.
Odpisz
27 marca 2016, 16:00
a ja się uczę 2 języków od 5 klasy
Odpisz
26 marca 2016, 23:34
Ale śmieszne haha, oryginalne! Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim skojarzeniem!
Odpisz
26 marca 2016, 23:02
ITS FUCKING EASTER
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2016, 22:34
Przez te obrazki leżę ciągle na podłodze, takie to śmieszne. Ktoś wie co wpisać w google, żeby znaleźć tego więcej?
Odpisz
13 marca 2016, 22:32
To jest chyba najlepsza seria obrazków jaką widziałam w tym tygodniu.
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2016, 21:07
Last krismas...
Odpisz
13 marca 2016, 21:16
@Komandor_Brytania: Aj gejw ju maj hart...
Odpisz
13 marca 2016, 21:16
Bat de wery nekst dej..
Odpisz
13 marca 2016, 21:16
@tomek123321: ju gewyt ałej
Odpisz
13 marca 2016, 21:17
@DarthKrooge: Dyyyys jeeer...
Odpisz
13 marca 2016, 21:17
tu sejw mi from tirs
Odpisz
13 marca 2016, 21:17
Sejw mi from tirs...
Odpisz
13 marca 2016, 21:18
@DarthKrooge: D:
Odpisz
13 marca 2016, 21:19
@DarthKrooge: Ajl giw it tu samłan speszyl.
Odpisz
13 marca 2016, 21:26
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Spyszl
Odpisz
13 marca 2016, 21:30
łans bityn and tłajs szaaaaj
Odpisz
13 marca 2016, 21:32
@DarthKrooge: Aj kip maj distans.
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2016, 21:35
@KwasDeoksyrybonukleinowy: bat ju stil kecz maj aj
Odpisz
13 marca 2016, 21:40
@DarthKrooge: Tell mi bejbe
Odpisz
13 marca 2016, 21:40
du ju rikonajz mi?
Odpisz
13 marca 2016, 21:43
@xNyksx: Łell
Itz bin a jer
It daznt surprajs miiiiiiii
Odpisz
13 marca 2016, 21:43
@xNyksx: Łel ic bin e jer
Odpisz
13 marca 2016, 21:52
hepi krysmas
aj rapted in my...
Odpisz
13 marca 2016, 22:14
@DarthKrooge: End send it łif e nołt sejing aj low ju.
Odpisz
13 marca 2016, 22:23
@KwasDeoksyrybonukleinowy: aj men yt
den aj noł łat am ful agen
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2016, 21:29
kisne
Odpisz
13 marca 2016, 21:23
Było podobne, ale większe, jak np. You Gavid Awaii
Odpisz
13 marca 2016, 21:24
http://www.obrazki.jeja.pl/182535,last-christmas.html
Odpisz