Najprzyjemniejszy widok dla kierowcy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Nie idź!
Były nóżki, nie ma nóżek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2013, 23:45
To jest chyba jakiś pieprzozny fotomontaż xD
Wedle wszelkich znanych praw istnienia w Polce, ta wskazówka nigdy nie znajduje się w tym miejscu xD
Odpisz
11 września 2012, 08:47
Milioner jakiś chyba :D
Odpisz
10 września 2012, 23:12
A ja, głupi, zawsze myślałem, że ten środkowy daje najprzyjemniejszy widok...
Odpisz
10 września 2012, 09:47
podwoił wartość samochodu!
Odpisz
10 września 2012, 18:59
@maupa: Zaiste.
Odpisz
10 września 2012, 09:38
teraz szybko gwóźdź wbijaj!
Odpisz
10 września 2012, 08:05
już myślałem, że znowu cycków nie zauważyłem...
Odpisz
10 września 2012, 06:56
O tak :D
Odpisz