Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Elmario1234

10 lutego 2025, 13:57

To dalej był bym w ...j biedny bo za mało skur czy innych towarów wymiennych bym miał.

Avatar DRAGON_POLSKA

4 sierpnia 2021, 23:00

zrobiłbym własną replikę miecza ,,tygiel,, z doom eternal

Avatar gierohehe

12 grudnia 2020, 20:42

Składał terminatory

Avatar piter9797

17 marca 2018, 20:56

stworzenie czołga z 50 cm warstwą diamentów strzelający kalibrem
2500 mm zrobionych z podgrzanych do 3000 stopni celsjusza wolframowych odłamków.
Jeden jeździec apokalipsy jest wymyślcie pozostałą trójkę.

Avatar piorx

2 listopada 2019, 16:55

@piter9797: skąd masz to prof?

Avatar Rollecoster0

6 stycznia 2019, 00:54

kupiłbym jakąś firmę od utylizacji elektrośmieci

Avatar Filipsss

10 kwietnia 2018, 19:53

Prawdopodobnie grałbym w gry ale... żeby nikt mi w tym nie przeszkodził to bym kupił sobie jakąś firmę ochroniarską czy coś ulepszał kupował sprzęt itp.. wreszcie by z tego powstała armia inwestowałbym w najlepsze technologie rozje**ł rosję no i potem grał w gry

Avatar Darwineek

12 października 2016, 18:40

Kupiłbym wszystko co za RP w lolu...

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2016, 17:22

ASG w wydaniu Rosyjskim

Avatar BOSS111

20 kwietnia 2016, 23:07

ASG i vodka jest spoko

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2016, 07:19

@BOSS111: Strzelanka na 4,5 tys osób, plus masa sprzętu cirżliego też jest spoko

Avatar Gryzoniusz

Edytowano - 13 czerwca 2016, 18:05

Asg po rosyjsku Zmutował ( zdobył lvl'a itp . ) Strzelanie z najdroższej repliki z 1000 fpsów lecąc na wingsuicie strzelając w ludzi , w trakcie szczytu NATO w Moskwie !

Avatar piszarz

23 kwietnia 2016, 12:38

próbowanie jedzenie niezwykłych potraw

Avatar Julcias77

18 marca 2016, 15:08

Jazda konna. Może nie jest zwariowana, ale czasem..Może jest.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Julcias77

5 kwietnia 2016, 09:07

@mandarynka520: już dość późno, ale konie kocham. Jeździć niestety nie mogę, bo zacdrogo.

Avatar Julcias77

5 kwietnia 2016, 09:08

@Julcias77: za drogo^ tablet i ta jego mała klawiatura :')

Avatar Masellko

30 marca 2016, 18:15

Kolekcjonowałbym czołgi...

Avatar Domonixy

23 marca 2016, 19:03

granie w payday 2 z wszystkimi dlc

Avatar SharpNeedle

22 marca 2016, 14:04

Robienie by je miały.

Avatar Windows_10

20 marca 2016, 15:26

Popełnienie samobójstwa (brak celu w życiu)

Avatar wampirra107

19 marca 2016, 22:30

wywoływanie shitstormu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Totalnie

Ikony

Zapraszamy

Mało znany szczegół

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka