Gdyby pieniądze nie miały znaczenia...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Ikony
Zapraszamy
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2025, 13:57
To dalej był bym w ...j biedny bo za mało skur czy innych towarów wymiennych bym miał.
Odpisz
4 sierpnia 2021, 23:00
zrobiłbym własną replikę miecza ,,tygiel,, z doom eternal
Odpisz
12 grudnia 2020, 20:42
Składał terminatory
Odpisz
17 marca 2018, 20:56
stworzenie czołga z 50 cm warstwą diamentów strzelający kalibrem
2500 mm zrobionych z podgrzanych do 3000 stopni celsjusza wolframowych odłamków.
Jeden jeździec apokalipsy jest wymyślcie pozostałą trójkę.
Odpisz
2 listopada 2019, 16:55
@piter9797: skąd masz to prof?
Odpisz
6 stycznia 2019, 00:54
kupiłbym jakąś firmę od utylizacji elektrośmieci
Odpisz
10 kwietnia 2018, 19:53
Prawdopodobnie grałbym w gry ale... żeby nikt mi w tym nie przeszkodził to bym kupił sobie jakąś firmę ochroniarską czy coś ulepszał kupował sprzęt itp.. wreszcie by z tego powstała armia inwestowałbym w najlepsze technologie rozje**ł rosję no i potem grał w gry
Odpisz
12 października 2016, 18:40
Kupiłbym wszystko co za RP w lolu...
Odpisz
18 marca 2016, 17:22
ASG w wydaniu Rosyjskim
Odpisz
20 kwietnia 2016, 23:07
ASG i vodka jest spoko
Odpisz
21 kwietnia 2016, 07:19
@BOSS111: Strzelanka na 4,5 tys osób, plus masa sprzętu cirżliego też jest spoko
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2016, 18:05
Asg po rosyjsku Zmutował ( zdobył lvl'a itp . ) Strzelanie z najdroższej repliki z 1000 fpsów lecąc na wingsuicie strzelając w ludzi , w trakcie szczytu NATO w Moskwie !
Odpisz
23 kwietnia 2016, 12:38
próbowanie jedzenie niezwykłych potraw
Odpisz
18 marca 2016, 15:08
Jazda konna. Może nie jest zwariowana, ale czasem..Może jest.
Odpisz
18 marca 2016, 15:59
@Julcias77: lubisz konie?
Odpisz
18 marca 2016, 17:02
@Julcias77: ja tak samo.
PS kocham konie
Odpisz
18 marca 2016, 18:03
@Rometowiec_200: Tak.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 09:07
@mandarynka520: już dość późno, ale konie kocham. Jeździć niestety nie mogę, bo zacdrogo.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 09:08
@Julcias77: za drogo^ tablet i ta jego mała klawiatura :')
Odpisz
30 marca 2016, 18:15
Kolekcjonowałbym czołgi...
Odpisz
23 marca 2016, 19:03
granie w payday 2 z wszystkimi dlc
Odpisz
22 marca 2016, 14:04
Robienie by je miały.
Odpisz
20 marca 2016, 15:26
Popełnienie samobójstwa (brak celu w życiu)
Odpisz
19 marca 2016, 22:30
wywoływanie shitstormu
Odpisz