Poznajcie mnie. Jestę bohaterę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2016, 10:11
to jest właśnie najgorsze w dzisiejszych czasach. niedługo ludzie zaczną sobie mówić po IP.
ja we wszystkich nickach mam Krzyniu (to przynajmniej jest słowo i wszyscy tak do mnie mówią). ewentualnie jak jakiś niegodziwiec wziął ten nick przede mną, dodają ma końcu TV albo XD. ewentualnie zmieniam i na j (Krzynju)
Odpisz
23 marca 2016, 11:43
@Krzyniu: Ja mam Miczał, jak zajęte to MiczałPL :P
Odpisz
23 marca 2016, 11:47
mam pewną niezgodność...
Miczał =/= Bemerr
Odpisz
23 marca 2016, 12:27
@Krzyniu: Ja mam Zelcki lub pidron albo coś w tym stylu.
Odpisz
23 marca 2016, 12:34
@Krzyniu: To długa historia...
Odpisz
23 marca 2016, 12:37
opowiedz...
Odpisz
23 marca 2016, 14:15
@Krzyniu: Ja mam zawsze Nick milewa albo Wiktaka. Przynajmniej nie mam problemów z zapamiętaniem.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 12:44
Ja mam "hQij7pr". Łatwe do zapamiętania i archeologiczne tak bardzo.
Odpisz
28 listopada 2016, 22:20
@Archeologwinternetach: ,,pie**olisz pan"
Odpisz
29 listopada 2016, 14:20
@Maszterek583: Ze 3 znaki są inne, żeby mi ktoś na konto nie wlazł.
Odpisz
29 listopada 2016, 14:25
@Archeologwinternetach: ,,pie**olisz pan"
Odpisz
29 listopada 2016, 14:26
@Maszterek583: Tak, ale nie teraz.
Odpisz
29 listopada 2016, 14:27
@Archeologwinternetach: ,,pie**olisz pan"
Odpisz
29 listopada 2016, 14:28
@Maszterek583: Ta dyskusja nie ma sensu.
Odpisz
29 listopada 2016, 14:29
@Archeologwinternetach: ,,pie**olisz pan" acha i moze nie ma ale co z tego nudzi mi sie xd
Odpisz
9 czerwca 2017, 07:20
@Maszterek583: ja zawsze mam somebodyoncetoldmy
#nobody
Odpisz
9 czerwca 2017, 09:05
@Ajgorak: aha
Odpisz
1 września 2019, 22:26
@Ajgorak: "pier#olisz pan"
Odpisz
23 marca 2016, 19:10
typowy gracz rpgow xD
Odpisz
23 marca 2016, 17:00
Jak dla mnie nazywanie podobnymi imionami postaci w mmo powinno być zakazane. To po prostu niszczy klimat!
Odpisz
23 marca 2016, 14:11
jego nick jest obrzydliwy....
Odpisz
23 marca 2016, 11:59
już wiadomo dlaczego r*chał w kasku i potwory się go bały.
Odpisz