Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zdeklasowani znowu
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2016, 21:19
Czarny humor? Pozwolę sobie zażartować.
Ania nie ma rączek.
- PUK PUK!
- KTO TAM?
.
.
.
.
.
Na pewno nie Ania.
.
A wiecie jakie dzieci idą do nieba?
.
.
.
.
.
MARTWE XD
Odpisz
27 marca 2016, 21:48
@xd_ailatan: Gdzie jest Ania po wybuchu miny?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Wszędzie!
Odpisz
27 marca 2016, 21:52
Dlaczego Ania spadła z huśtawki?
.
.
.
.
.
Bo nie ma rączek X'D
.
Jaka jest najtwardsza część warzywa?
.
.
.
.
.
Wózek inwalidzki X'D
Odpisz
27 marca 2016, 21:54
@xd_ailatan: Co czuje Ania po włożeniu rączki do wiadra z kwasem?
.
.
.
.
.
.
.
.
Napewno nie dno!
Odpisz
27 marca 2016, 21:57
Jak nazywa się dziecko wrzucone do kwasu?
.
.
.
Rozpuszczony bachor :D
.
Co jest małe czarne i puka w szybkę?
.
.
.
Dziecko w piekarniku :D
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2016, 21:57
Przychodzą 2 murzyni do lodziarni
Jeden dostaje 2 kulki, a drugi z automatu
Odpisz
27 marca 2016, 21:59
Czarny humor jest jak chleb nie każdy go ma
Odpisz
27 marca 2016, 22:16
@xd_ailatan:
Odpisz
28 marca 2016, 01:55
@xd_ailatan: Jakie dziecko płacze?
.
.
.
.
.
.
Niedopieczone!
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2016, 10:37
Jaki pies szczeka ?
niedogotowany
co dostała mała dziewczynka bez rączek na urodziny ?
-
-
-
-
rękawiczki
-
-
-
-
-
żartuje jeszcze nie otworzyła :d
Odpisz
28 marca 2016, 19:40
@matiExtreme: Idą dzieci przez pole minowe i machają nogami i rękami w zasięgu 2 kilometrów
Odpisz
28 marca 2016, 19:46
Było wyżej ale ktoś skasował
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2016, 23:50
Nie wiem co jest gorsze, skorpion w spodniach, czy rak w twojej prostacie.
Odpisz
28 marca 2016, 01:05
@loko9002: Brutal?
Odpisz
28 marca 2016, 02:07
@Cubek: Tak, z randomowo
Odpisz
27 marca 2016, 23:48
za**biscie ku*wa śmieszne...
Odpisz
15 marca 2016, 22:38
Ach, ten czarny humor jest jak ukochany dziadek - nie każdy go ma.
Odpisz
15 marca 2016, 22:38
@Dunkel_Seele: Ty śmieciu ;-;
Odpisz
27 marca 2016, 21:15
@Dunkel_Seele: Mocne brachu.
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2016, 22:19
@Dunkel_Seele: czarny chumor jest jak jedzenie - nie każdy je ma :/
Odpisz
27 marca 2016, 22:50
@Dunkel_Seele: Ty ku*wiu ;-;
Odpisz
27 marca 2016, 22:18
idzie rak, nieborak
jednej piersi będzie brak!
Odpisz
27 marca 2016, 22:11
Odpisz
27 marca 2016, 21:49
Ostatnio się tak uśmiałem kiedy umarł mi kuzyn
Odpisz
27 marca 2016, 21:39
ale rakowe zdjęcie
Odpisz
15 marca 2016, 23:01
"O ku*wa taki suchar, że aż zęba skruszyłem " ~ Karoleq95
Odpisz
27 marca 2016, 21:20
Jeju, Karolek niedawno mówił na jakimś filmiku, że nazywa się Karolek a nie Karoleq xD
Odpisz
27 marca 2016, 21:15
Takie żarty lubię!
Odpisz
15 marca 2016, 20:37
Ale Cancer jest spoko. Daje Tears up!
Odpisz
15 marca 2016, 20:40
@lorax12: "Ona ma raka a ja pół raka"~Madzia
Odpisz
15 marca 2016, 20:44
@login00: To homar
Odpisz
15 marca 2016, 20:45
@lorax12: teraz czekamy na Bemerra (dobrze napisałem?)
Odpisz
15 marca 2016, 20:48
@login00: Tak.
Odpisz
15 marca 2016, 21:11
@lorax12: Tears Up!
Odpisz
16 marca 2016, 10:24
@lorax12: Jakie tears up? +2 do szybkostrzelności. Oczywiście jeśli mówimy o Cancerze w sensie nowotworu a nie znaku zodiaku.
Odpisz
15 marca 2016, 22:11
Klasyk :D
Odpisz