Byłem podłamany... przez jakiś czas...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Brawo za czujność!
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2016, 10:52
Miałem to samo :D Daawno temu :D Ale teraz nie robi mi to różnicy, WWE i tak jest super <3 (w kwietniu wraca Randy Orton ) ^^
Odpisz
23 marca 2016, 20:01
Dopiero teraz się dowiadujesz?
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2016, 19:31
I wtedy moje życie straciło sens
Odpisz
23 marca 2016, 12:46
Co w tym strasznego?
Każdy sport jest ustawiany, więc tutaj nie ma co płakać. Poza tym oglądanie spoconych facetów bijących się do krwi jest dziwne...
Odpisz
23 marca 2016, 12:29
"Hello Darkness, my old friend..."
Odpisz
23 marca 2016, 11:17
Miałem tak samo
Odpisz