Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ostry ten sędzia
Młodzi gniewni
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 maja 2018, 15:44
U mnie mówią "Ostrzegaj!"
Odpisz
1 marca 2017, 19:20
Podobno nie mówi się na zdrowie w grupie społecznej, bo przez podziękowanie można sobie pomyśleć, że dana osoba jest chora i w ten sposób wszyscy od niej uciekają.
Odpisz
25 czerwca 2016, 19:57
Mam tak codziennie . Potem słucham jak mówią komuś innemu na zdrowie gdy kichnie.
Odpisz
28 marca 2016, 08:05
Ja zawsze tak mam... ale innym staram się mówić.
Odpisz
27 marca 2016, 19:41
Nie martw się zmyślony przyjaciel zawsze ci powie ;)
Odpisz
27 marca 2016, 23:56
@Lew_Alex: Chyba nie ten obrazek
Odpisz
16 marca 2016, 16:50
u mnie w gimbazie gdy ktoś kichnie to zamiast mówić "na zdrowie" to wrzeszczą: "zamknij mordę" (w ogóle u nas nauczyciele mówią by nie mówić na zdrowie gdy ktoś kicha ;-;)
Odpisz
27 marca 2016, 18:47
@ozi12: U nas "100 lat w szkole". Nie ma co, dobrze innym życzą...
Odpisz
27 marca 2016, 19:06
@kaliope: że w ogóle 100 lat...
Odpisz
27 marca 2016, 18:49
Pamiętam jak raz w podstawówce na sprawdzianie z historii ktoś kichnął, koega powiedział mu "na zdrowie", a nauczycielka się wydarła, że przeszkadza klasie o_O
Odpisz
27 marca 2016, 18:02
raz taki po*eb Dawid kichnoł po 10 sekundach powiedział, nikt nie powie mi na zdrowie
Odpisz
27 marca 2016, 12:34
Nikt nie mówi na zdrowie bo wszyscy młodzi ludzie to buce i chamy niewychowane. (taka moja opinia)
Odpisz
27 marca 2016, 11:47
Odpisz
27 marca 2016, 11:17
Przeczytałem "Kiedy kochasz się w klasie..."
Odpisz
27 marca 2016, 11:01
Ja już się przyzwyczaiłem.
Odpisz
16 marca 2016, 17:47
Mi nawet nauczycielka nie powie...
Odpisz
16 marca 2016, 17:44
U mnie mówi każdy naraz
Odpisz
16 marca 2016, 17:40
u nas mówi się tylko jednej osobie
Pięknej dziewczynie (czemu ona jest najwyższa w klasie?
Odpisz