Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

31 stycznia 2018, 12:57

skydiving? a jak się zatrzymasz? bo jak portal wyłączysz to na ryj spadniesz

Avatar minecraft007

23 sierpnia 2015, 16:42

Tia... SkyDiving to jakbym chciał się zatrzymać to bym musiał spadochron albo bym był plackiem... A raczej kwadratowe kółko... ERROR 404

Avatar MrocznyWilk

2 marca 2015, 16:22

Skydiving byłby fajny, ale trudno byłoby się zatrzymać tak, żeby nie rozbić się o podłogę.

Avatar
Konto usunięte

14 października 2012, 19:26

bez sensu skydiving. co tak w kółko będzie latał?!

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2013, 14:49

Właśnie o to chodzi, ale najpierw kup sobie Buty Anty-Upadkowe, bo się to żle skończy XD

Avatar Monika121

27 sierpnia 2013, 12:17

To jest fajne

Avatar GrumpyCat

26 października 2013, 17:35

Będzie spadał w nieskończoność a więc coraz bardziej nabierać prędkości. Nie skończy się to dobrze.

Avatar
Konto usunięte

27 października 2013, 14:15

@GrumpyCat: No raczej nie. Chyba, że przyjechaliby strażacy i podłożyli materac pod pomarańczowy portal. Potem przekręciliby portal w stronę materaca i już.

Avatar Wilczek89

14 września 2013, 17:45

This is Apature !

Avatar julka1280

14 sierpnia 2013, 23:50

chciałabym takie

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2013, 14:48

@KontoUsunięte: "Te te na nogi", to Zamienniki Stawu Kolanowego, a w Portalu 2, to Buty Anty-Upadkowe

Avatar Agent00Kurczak

9 września 2012, 09:53

W Skydiving bawił się chyba każdy, kto grał w portala.

Avatar
Konto usunięte

9 września 2012, 12:18

@Agent00Kurczak: No tak, tylko że bez tych specjalnych "Tych tych na nogi" to się może źle skończyć ;)

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2013, 09:06

@Agent00Kurczak: Prawda :S

Avatar kubakoscielski13

16 listopada 2012, 14:27

@KontoUsunięte: ja

Avatar
Konto usunięte

9 września 2012, 11:05

kto oglołdał czak norris vs. slenderman

Avatar
Konto usunięte

9 września 2012, 13:56

@busiu06: Naucz się pisać

Avatar
Konto usunięte

9 września 2012, 18:27

A tak w ogóle na cholere on nas o to pyta!? A nawet jeśli, to jest nasz interes...

Avatar Vixa_

9 września 2012, 14:06

skydiving najlepsze

Avatar Baca_online

9 września 2012, 10:07

fajne
4/5

Avatar
Konto usunięte

9 września 2012, 09:58

Świetne 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Przerwa na herbatkę

To się nie może nie udać

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Można, tylko trzeba wstawać rano

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka