Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ball_germany

22 maja 2016, 14:49

Wielka Brytania zepsuła. :/

Avatar Dead_Bload321

16 marca 2016, 20:38

Przy Polsce powinno być: "Ananas ku*wa!".

Avatar myszka_2004

19 marca 2016, 07:50

@Dead_Bload321: padłam :'D

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2016, 12:47

@Dead_Bload321: tam nie ma Polski

Avatar Mati129

26 marca 2016, 12:55

To polandball.

Avatar panfikk

26 marca 2016, 12:56

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2016, 16:49

@Mati129: Ale jesteśmy Polakami i powinniśmy mieć tego balla w kolorach naszej flagi a nie na odwrót. A inne kraje mogą mieć normalnie? To dlaczego my nie mamy? Jak co to czytałam o tym dlaczego tak jest. I jestem za tym aby wprowadzać normalnie kolory tak jak wprowadzono właśnie to.

Avatar Mati129

28 marca 2016, 16:56

Odwrócone kolory to jest już tradycja w komiksach tego typu i nic na to nie zaradzisz. Nawet jeśli będziesz próbował, to i tak nikt cię nie wysłucha.

Avatar TimekPL123

26 marca 2016, 23:32

Po hiszpańsku la piña.

Avatar lorax12

16 marca 2016, 20:37

Bo Szyszkojabłka takie dobre :v

Avatar KacperUE

16 marca 2016, 20:40

@lorax12: Wow takie dobre.

Avatar
Michaelpl03

26 marca 2016, 12:26

@lorax12: A nie sosnojabłka?

Avatar lorax12

26 marca 2016, 12:28

Możliwe... ale ananas wygląda troszkę jak szyszka

Avatar
Michaelpl03

26 marca 2016, 12:30

@lorax12: Przerośnięta trochę :V

Avatar NeoNv2

16 marca 2016, 20:42

No tak, wierzbowe jabłko...
...którędy do Sosnowca?

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2016, 20:43

@NeoNv2: Pine to sosna.

Avatar lorax12

16 marca 2016, 21:00

A nie szyszka czasem? ;-;

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2016, 21:10

@lorax12: Szyszka to cone.

Avatar lorax12

16 marca 2016, 21:54

ok. Mój błąd :v

Avatar NeoNv2

17 marca 2016, 15:20

Aaargh! Zawsze mi się mylą te drzewa.
(cóż, wiadomo iż nie użyłem tłumacza)

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2016, 21:15

Żeby było idealnie, ten komentarz jest 12 przy 12 ocenach i 12 ulubionych

Avatar Komandor_Brytania

16 marca 2016, 20:40

Obecny, o co chodzi?

Avatar
lolman533

16 marca 2016, 20:45

@Komandor_Brytania: Nic, nic... *pogwizduje*

Avatar login00

16 marca 2016, 20:36

Przeczytałem "Palmowe jabłko". ;-;

Avatar przemo192

16 marca 2016, 20:38

@login00: pewno od tego że rosną na palmach

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Nieuczciwa ocena

Nie są aż takie pyszne

Co za przypadek

Niegrzeczny Oskarek

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka